PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 431
ocen
6,5 10 1 87431
5,3 23
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Cezary Pazura

ocenił(a) film na 7

Bardzo mnie ciekawość zżera kogo zagra Cezary Pazura.

Wojtas998

Mam nadzieje że nie jakiegoś śmieszka, bo to mu już od dawna nie wychodzi

użytkownik usunięty
igor145

Nie zawsze grał śmieszne postaci, w latach 90. miał np. świetną rolę ubeka "Kosiora" w "Pierścionku z orłem w koronie" Andrzeja Wajdy. Może tutaj uderzą w podobny deseń? A pamiętacie kaprala Wiadernego z "Krolla" albo inne role z filmów Pasikowskiego? Ciekawe, czy będą jakieś nawiązania do innych filmów Pasikowskiego? Może np. będzie jakiś easter egg związany z Franzem Maurerem? xD

igor145

Jak zwykle jakiegos glaba irazem z doda spieprza film.

igor145

Pewnie to będzie dno. Pazura jest fatalnym aktorem po prostu. Lubię go w filmach Koterskiego, ale chyba tylko dla tego, że gra tam zwykle popaprańca i życiowego nieudacznika. Ta rola mu pasuje. Smutno-śmieszny koleżka.

ocenił(a) film na 5
nikitablack

Nie masz racji.
Pazura jest świetnym, kompletnym aktorem, potrafi zagrać każdą odmienną rolę co wielokrotnie udowodnił. Spójrz choćby na jego "zimne" monologi w "Chłopaki nie płaczą". Niestety rola w "13 posterunku" zwichnęła mu karierę i przypięła łatkę pajaca a z braku innych ról (i zaszufladkowania) musi grywać w gównach żeby cokolwiek zarabiać i nie popaść w zapomnienie.
Dla mnie najlepszą rolą Czarka jest rola w znakomitym filmie "Show". Film (w trakcie) zmieniał się z komedii w sensację/thriller by zakończyć jako dramat a Pazura wraz z konwencją zmieniał grę znakomicie dostosowując się do sytuacji.

Drugim takim aktorem z "młodszego" pokolenia jest Kot, którego większość kojarzy tylko z "Niani".

ocenił(a) film na 5
Wojtas998

Wiem tylko, że ma się nazywać Gawryś i chyba tym razem będzie to postać bardziej na serio.

ocenił(a) film na 7
Wojtas998

Na pewno gangster, który trzyma w rękach pół Warszawy ;)

ocenił(a) film na 7
Wojtas998

Mam takie odczucie, że może być wzorowany na postaci "Pershinga" hmm?

ocenił(a) film na 10
Ciacho_7

Po trosze tak będzie, mix Pershinga ze Słowikiem. Rabczewska chyba strzeliła niezłego spojlera, bo gadała że zostanie jego żoną, on zginie i ona będzie po nim interesy prowadzić. Przynajmniej tak wywnioskowałem z tego co gadali w tych całych tzw. "relacjach wideo na planie nowego Pitbulla"

ocenił(a) film na 10
Wojtas998

Z tej ubogiej relacji FW wynika, że będzie jakimś wielkim gangusem. "Posiadam pół Warszawy", powiedział. To kto inny, jak nie przestępca? :) Z Woronowiczem podzielą się stolicą, jako przywódcy Pruszkowa i Wołomina.

ocenił(a) film na 10
LukaszJarosz25

Woronowicz będzie grał jego młodszego brata, więc nie będą występować jako przywódcy dwóch konkurujących ze sobą gangów.

Wojtas998

Waldemara Morawca pseudonim Nowy.

Wojtas998

Było stwierdzenie że pół Warszawy jego, a pół Wołomina, więc gra kogoś z Pruszkowa, idąc tropem walki i inwestycji w legalu można założyć że postać wzorowana na Pershingu.

Wojtas998

Myślę jednak że jego postać to Słowik. Doda gra Monikę Banasiak, jedyną kobietę mafi która dobrze obracała pieniędzmi, która lokowała i pomnażała sumy. Przekonamy się

DomHab

Vega spaprał sprawę wykorzystując i urywając jaja Lindzie. To od początku powinien być crossover Pitbulla z Psami, Pazur powinien zagrać Morawica, a Despero spotkałby się z Franzem Mauerem.

A druga sprawa jest taka, że na początku trailera kulkę dostaje chyba Gebels

Jasir_Karim

Po takich postach to ja dostaję kulkę...
A tak już całkiem serio to kulkę dostaje Soczek, funfel Majamiego. Nawet opisu filmu nie chce się przeczytać?

PanKracjusz

Nie będę się nawet produkować, żeby skomentować twoją odpowiedź. Ręce opadają a nie powinny :P

Co nie zmienia faktu, że facet w trailerze jest stylizowany na Goca z pierwszego sezonu Pitbulla z 2004 roku, ta sama figura i kurtka. Chwyt marketingowy, albo to faktycznie Gebels.

Jasir_Karim

Nie będziesz się produkować powiadasz? Jednak to robisz,
No wiesz, może bym Ci uwierzył..Ale, ale. Żaden Pitbull nie wyjszł w 2004, kumasz? Czy masz za daleko do łba? "Ta sama figura i kurtka"...Na innym portalu bym to kompletnie zignorował, ale tutaj patrzą ludzie, kumasz? Z racji wieku nie widzę najlepiej, ale NAWET JA w tej scenie widzę, że "rozwalany" to SOCZEK. Kumpel Majamiego. Przez kilka sekund widać jego twarz...Ale wiadomo, bidokom powiedzo/napiszo, że to Gebels...Tak trudno przeczytać opis filmu? Poważnie? Trochę jest mi wstyd...Żal, że widzowie są, AŻ TAK GŁUPI, że trzeba przed wyjściem filmu tłumaczyć im trailer, to smutne. Będzie rozyeb. Eloszka.

ocenił(a) film na 8
Wojtas998

Chcialbym zobaczyc Pazure jako czarny charakter

ocenił(a) film na 9
sheut6

Będziesz miał szansę :)

ocenił(a) film na 7
Wojtas998

Pewnie zagra policjanta, którego grał wcześniej. Cezary Cezary bodajże się nazywał.

mariuszym11

Przecież gra Gawrona, od dawna już jest to wiadome

Wojtas998

Kogos, kogo powinien zagrac Chyra...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones