PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 524
oceny
6,5 10 1 87524
5,3 22
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Jestem w totalnym szoku. Doda zagrała świetnie, pierwsza scena dyskusyjna ale potem naprawdę przekonująca

bukowska

wraca prawdziwe, dobre sensacyjne kino

ocenił(a) film na 5
bukowska

Jak to nie był zbrutalizowany film to nie wiem co ty oglądałaś, sceny podcinania gardeł, rozbryzgującego mózgu, rozpuszczania zwłok , nie wiem po co to wszystko aby oglądającemu apetyt popsuć ??

ocenił(a) film na 7
peterka888

Ty myślisz, że mafia rozdaje swoim wrogom darmowe krówki? xD

ocenił(a) film na 8
bukowska

Ten film jest brutalny, ale wyszło to jakoś logiczniej niż u tego co my wiemy ;)

Bella_88

Balet przemocy na wysokim poziomie :)

ocenił(a) film na 10
Bella_88

Pani Bello, to nie było logiczniej niż u tego co wiemy. To było o wiele więcej i jeszcze więcej, i jeszcze więcej, and more, and more and more.
Pokuszę się o zacytowanie Johna Connora z, de facto przeciętnej części, piątego Terminatora: "i'm not human, i'm not machine, i'm MORE" :-)

W ogóle ja odnoszę wrażenie, że ten o kim wiemy, to zrobił tak naprawdę tylko genialnego Pitbula z 2005 (i mam tu na myśli serial, bo film też był wtedy tylko zlepkiem scen, ale było to coś nowego i wyjętego praktycznie 1:1 z jego poprzednich rozbrajających Taśm Grozy, dlatego zrobiło takie wrażenie).
Potem ten o kim wiemy zrobił jeszcze bardzo świetne Służby Specjalne... ale czy to on? Czy tak naprawdę to Chabior pociągnął ten film?
Inne "dzieła" jak "Ciacha", "Botoksy" to naprawdę jechanie na odcinaniu kuponów.

ocenił(a) film na 4
bukowska

Doda? Świetnie? To chyba żart. Była tak infantylna i przerysowana, że zrobiła z tego scenariusza bajeczkę o złej pani w stylu kiepskiej sensacji z lat 80.

ocenił(a) film na 7
bukowska

Podpisuję się obiema rękami, dobrze zagrane. Też miałam mieszane uczucia na początku przy scenie u babci ale to tyle.

ocenił(a) film na 8
bukowska

Dużo ludzi to samo wrażenie odnosi. Doda trochę zagrała wszystkim na nosie

ocenił(a) film na 9
franekpien

podobnie uważam, zagrała niesamowicie jak na pierwszy raz. Nie jestem w stanie dopisać drugiej kobiecej roli w tym klimacie, tak dobrze odegranej. Niestety, rzesza przygłupów za sam wizerunek sceniczny i charakter obdarowuje ją "1". Słabe, naprawdę. Gdyby taką rolę odegrała Mucha, byłyby pewnie same 10 i uśmiech politowania na mojej twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones