PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 531
ocen
6,5 10 1 87531
5,3 22
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Dla prawdziwych fanów gatunku! Sądzę że się nie zawiodą,to dla mnie długo wyczekiwany film, aktorzy nie zawiedli nawet Doda pięknie się wpasowała w klimat zagrał dobrze, została profesjonalnie poprowadzona albo zwyczajnie ma talent. Mohr, Stoiński i Dorociński to dream team którego nie trzeba nawet komentować. Grali na najwyższym poziomie. W odbiorze film jest zupełni inny niż pozostałe Pitbulle i to jest wielka zaleta, filmy Vegi męczą i wszystkie są takie same. Tutaj mamy wciągającą akcję, dynamikę i dobrą historię.

ocenił(a) film na 7
Witold78

Dokładnie, a od siebie dodałbym jeszcze, że na pochwałę zasłużył również Pan Adam Woronowicz.

ocenił(a) film na 8
Witold78

Dobra warsztatowa robota, ale reżyser i aktorzy też, więc nie dziwota. I nawet Doda daje radę ;)

ocenił(a) film na 9
Maja_90

Ja jestem pod wrażeniem Dody, myślalem ze wypadnie dużo gorzej, a tu takie mile zaskoczenie.

Witold78

Na duże oklaski zasługuje Dorociński, widać że dobry aktor i reżyser to sukces murowany.

ocenił(a) film na 8
Filomena00

Też na nie zasługuje reszta obsady. Szczególnie "stara gwardia" z 2005

ocenił(a) film na 8
Witold78

Kawał dobrej filmowej roboty, czuć dotyk Pasikowskiego który potwierdza po raz kolejny że nie ilość a jakość się liczy.

ocenił(a) film na 8
Witold78

To nie żadna improwizacja tak jak u Vegi. Wszystko przemyślane, akcja nie rozczarowuje, Doda na wysokim poziomie, Despero jak zwykle mistrz świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones