PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 531
ocen
6,5 10 1 87531
5,3 22
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Szczerze? Film przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Spodziewałem się po prostu spoko rozrywki, jak w przypadku ostatnich dwóch części. Nie wierzyłem, że Pasikowskiemu uda się wrócić do klimatu klasycznego Pitbulla. A tu proszę, mamy to!
Pani Rabczewska - byłem mooocno sceptyczny, ale jej charyzma okazała się idealnie pasować do jej roli i stworzyła naprawdę mocną i dobrą kreację kobiecą. Mira to zdecydowanie bardziej niebezpieczna kobieta niż w bohaterki ,,Pitbulla: Niebezpieczne kobiety" ;)
Spodziewałem się na początku, że postać Mony, żony Juniora, zostanie całkowicie zdominowana przez Dodę, a tu proszę - pokazała pazurki i charakter
Despero i Metyla i Quantico?Nielata nie trzeba zachwalać ani reklamować - to klasa sama w sobie. Panowie, dobrze że wróciliście!


Novakovsky

Mogłeś skłamać. Nie lubię jak ludzie piszą szczerze.

ocenił(a) film na 8
fisstech

a dlaczego? :)

fisstech

To taka ironia odnośnie Twojego pierwszego słowa - "szczerze". Ludzie często tego używają, podczas gdy nie ma to właściwie sensu, bo po co dodawać, że teraz mówisz szczerze, przecież nie powiedziałbyś "dobra, to teraz Wam skłamię" :)

Bethart

Dziękuję :)

ocenił(a) film na 8
Bethart

no w sumie racja, ale mam mam taki nawyk jezykowy ;)

fisstech

On kłamie. Z tym "szczerze" to podpucha, żeby uwierzyli :)

fisstech

Generalnie ciężko dodać tu nowy komentaż...
Gra aktorów ok
Montaż ok
Scenariusz.... DRAMAT.
Film tak nudny i tak ubogi w standardy do jakich przyzwyczail nas Wega...
Mogli dac to Wedze a byloby swietne kino, tymczasem mozna bylo zaobserwowac swietnych aktorow ktorzy na prawde sie starali a tak na prawde scenariusz byl tak gowniany ze nie dalo sie tego nie zauwazyc......

ocenił(a) film na 6
dawidrzym

Naprawdę uważasz, że Vega miał lepszy scenariusz i co więcej...Ubogi w standardy, do których przyzwyczaił nas Vega? Cycki, seks i patola? Eh...Troszkę więcej oczekujcie od życia, proszę.

dawidrzym

Trzy frazy Vega i swietne kino nijak do siebie nie pasuja. Szkoda hajsu na dziela tego Pana. Mi sie milo ogladalo film w ktorym zdanie nie skladalo sie z samych kur.. chujj. A i sceny mialy swoj poczatek i koniec. Dla mnie film batdzo dobry.

ocenił(a) film na 9
Qbson31

:) so true

ocenił(a) film na 7
dawidrzym

byłem dzisiaj na filmie nie jest zły ale dobry też nie jest 6 na 10

ocenił(a) film na 6
sobczykziom

..napisał sobczykziom po czym dał ocenę 7 ;)

ocenił(a) film na 8
Novakovsky

Podpisuję się pod twoimi wrażeniami obiema rękami i nogami! Drogi stary Pitbullu, witamy z powrotem!

ocenił(a) film na 4
Maja_90

zapytam, w którym miejscu ?

DaMian_R_filmweb

też nie wiem, dla mnie to straszna chała, daję 5 i to tylko przez wzgląd na starego Pitbulla.

ocenił(a) film na 4
DaMian_R_filmweb

dokladnie...slaby film w ch...zero efektow ,sztuczna lalka...masakra czulem sie jak bym ogladal film w latach 90..naprawde slabo..

Novakovsky

Prawda, jest klimat dawnych Pitbulli!! Udało się Pasikowskiemu wrócić do tego co wszyscy myśleli , że się skończyło.

Novakovsky

Wlasnie w tym rzecz, ze troche tego klimatu zabraklo i to wlasciwie jedyny zarzut. Sam film bardzo dobry, Despero wrecz swietny, jednak pierwszy sezon Pitbula powiesil poprseczke tak wysoko, ze jak dotad nikt tego nie przebil. Chociaz Pasikowski jest zdecydowanie najblizszej. Mam nadzieje ze to nie jego ostatnie slowo.

Losu7

starego klimatu nigdy nie bedzie. na szczescie pasikowski naprawil to co vega zepsul ostatnimi szmirami.

ocenił(a) film na 8
Losu7

Zapewne już nic nie przebije pierwszego Pitbulla,nieważne jakich aktorów by zatrudnili i jakiego reżysera.Tamten film był jeszcze kręcony w czasach "szaro-burej" Polsce i właśnie to według mnie było njawiększą zaletą filmu.

ocenił(a) film na 8
mortimersmith

W pierwszym sezonie Pitbulla denerwowało mnie jednak udźwiękowienie, przez co uważam, że jednak Pasikowskiemu się przebić udało :D

ocenił(a) film na 8
czlowiekfrank

Chyba nie masz na myśli muzyki?W oryginale jak i w serialu dla była kapitalna a i Pasikowski w Ostatnim Psie wykorzystał jeden motyw.Od razu wpadł w ucho☺

ocenił(a) film na 8
mortimersmith

Broń Boże! Muzyka była w serialu zarąbista, a dzięki jej wykorzystaniu w Ostatnim Psie poczułęm się, jakbym znowu serial oglądał ;) Mi chodziło o jakość nagrań dialogów, przez które nie zawsze mogłem zrozumieć, o czym bohaterowie w serialu gadają. Ale to chyba problem większości ambitnych polskich seriali.

ocenił(a) film na 9
czlowiekfrank

Moim zdaniem największą wadą udźwiękowienia była nietypowa cenzura przekleństw w późniejszych odcinkach :D

ocenił(a) film na 8
wojtek1611

To było jeszcze ok. I tak się człowiek domyślał, jakim mięsem bohaterowie chcą rzucić. Po prostu Vega chyba od zawsze miał problemy z dobieraniem sobie odpowiednich dźwiękowców.

ocenił(a) film na 1
czlowiekfrank

Jak puściłem pierwszego Pitbulla żeby zorientować się w temacie (zaintrygowały mnie 7* na FW), to 90% dialogów nie można było zrozumieć. To trzeba oglądać z napisami!!!

ocenił(a) film na 8
DDD2000

Dokładnie, ale to niestety problem większości polskich produkcji.

ocenił(a) film na 8
czlowiekfrank

Jak dla mnie w tym pitbullu reżyseria dźwięku była w porządku.

ocenił(a) film na 8
andrjus

Zgadzam się. Udźwiękowienie w Ostatnim Psie było perfect! ;)

ocenił(a) film na 7
mortimersmith

Mówisz o filmie czy serialu? Bo wg mnie to dwa Pitbulle Vegi oraz Ostatni Pies są znacznie lepszymi produkcjami niż pierwszy FILM "Pitbull".

ocenił(a) film na 9
Ryloth

Pierwszy film "Pitbull" czyli który dokładnie? Dla mnie sztosemy był/jest serial zwłaszcza pierwszy sezon.

ocenił(a) film na 7
zjakzajac

http://www.filmweb.pl/Pitbull

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Pierwszy film rzeczywiście cudowny nie był, ciężko w nim się doszukać logiki między wątkami fabularnymi. To serial wciągnął ludzi i właśnie ten serial jest ciągle na topie, jeśli chodzi o Pitbulle. Mimo wszystko wydaje mi się, że Niebezpiecznych Kobiet nie można nawet porównywać do pierwszego Pitbulla, bo to gówno jakich mało.

ocenił(a) film na 7
Mruck

No ja mam inne zdanie akurat. Ten pierwszy Pitbull to ciężko powiedzieć co to w ogóle było, a te kolejne trzy filmy pokazały coś ciekawego. Ostatni Pies chyba najlepszy, potem Niebezpieczne porządki, a podium zamykają Kobiety.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

O ile jeszcze Nowe porządki mi się podobały to Niebezpieczne Kobiety to jakaś parodia.Nic w tym filmie się kupy nie trzymało.

mortimersmith

Mam identyczne odczucie. Nowe porządki się genialnie oglądało ale "niebezpieczne kobiety" to kompletna klapa i masakra. Stary Pitbull wiadomix, ze super. Czaję się na nowe dzieło Pasikowskiego ale już widze op komentarzach, że raczej tego nie sp******olił.

ocenił(a) film na 9
louidzi

A gdzie w tym wszystkim kobiety mafii?

Losu7

Zgadzam się, czegoś mi w tym filmie zabrakło i po wyjściu z kina zastanawialem się czego i to chyba o ten klimat pierwszej części i "psów" chodzi, zawsze porównuje tego typu filmy do tych dwóch tytułów. Film natomiast jest dobry, Doda o dziwo zagrała bardzo dobrze no i oczywiscie Dorocinski klasa sama w sobie. Do kilku scen mozna się przyczepic jak do tej na walce szpilki ale ogolnie ok :)

ocenił(a) film na 5
Idol85

Ale ,ze jak do sceny z walka Szpilki? A rozumiem, wielkie murzyny to z reguly nokautuja Szpilke a nie odwrotnie :D

dragonmen32

haha rozbawiles mnie :D chodzilo mi raczej o to, ze normalnie, to nielat nie przyszedlby zaczepiac despero na walce w klubie skoro wczesniej udawal konwojenta bo junior moglby go poznac, ale to takie szczegoly

ocenił(a) film na 10
Idol85

Doda niby amatorka, a w tej roli przebiła zawodowe aktorki u Vegi.

ocenił(a) film na 8
Marek666_filmweb

Szykuje nam się polska Lady Gaga, która też jako aktorka sprawdza się wyśmienicie :D

ocenił(a) film na 8
Marek666_filmweb

No ale nie tak zupełna amatorka. Zagrała dobrze bo też była w paru sztukach w teatrach np u Materny.

ocenił(a) film na 7
Idol85

Mam takie same odczucia - czegoś brak, ale cóż, wszystkiego dla każdego nie może być :) Film składny, prosty w rozumieniu, wszystko wyjaśnione. Prawda, że niektóre sceny trochę nie trzymały się kupy, jednak nie raziło to aż tak bardzo, a Doda dała radę, co przy Despero, Nielacie i Metylu na pewno nie było łatwe :)

Novakovsky

Pasikowski po raz kolejny pokazał na co go stać, a trzeba przyznać, że miał przed sobą nie lada wyzwanie.

ocenił(a) film na 9
kasia_muchaaa

sądzę że jak na wyzwanie pogodzenia obu ostatnich pitbulli i serialu z 2005 roku - udało się zgrabnie

zjakzajac

Bardzo zgrabnie ;)

ocenił(a) film na 8
Novakovsky

W sumie nic dodać, nic ująć! ;-) No może poza tym, że na tą chwilę Vega powinien brać u Pasikowskiego lekcje robienia dobrego kina sensacyjnego! ;-) Ode mnie 8/10.

Novakovsky

Sprostał wyzwaniu o wiele lepiej niż Vega.

ocenił(a) film na 10
milo_94

Rabczewska dała radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones