PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744327}
6,3 22 913
ocen
6,3 10 1 22913
4,0 5
ocen krytyków
Pitch Perfect 3
powrót do forum filmu Pitch Perfect 3

Mam nadzieję, że w tej części scenarzyści bardziej rozwiną ten wątek. W 2 części został bardzo zaniedbany :/

finalgirl

Zupełna racja , w drugiej części praktycznie ich nie było ..:/

finalgirl

Bechloe wygrało nagrodę za najlepszą chemię, coś nie sądzę żeby producenci dali zmarnować się takiej okazji

finalgirl

No i niestety, spełniły się moje najgorsze obawy dot. tego filmu. Skylar Astin powiadomił na instagrami, że w trzeciej części nie pojawią się Treblemakers. :(

ocenił(a) film na 8
finalgirl

Ale że po co ciągnąć ten wykorzystany i mdły wątek?

ocenił(a) film na 10
finalgirl

Moim zdaniem w tym filmie nie chodzi o wątki miłosne właśnie, one schodzą na bok :) Dlatego jest wyjątkowy, pokazuje coś nowego :)

fuego933

UWAGA SPOJLER
...
....
....
....
.....
.....
....
....
...
....
....
....
....
....
....
oni zerwali (tak samo jak Amy z Bumperem) XD

ocenił(a) film na 6
Vika16

no i dobrze. o ile w pierwszej części wątek B i J był ok, nienachalny i pokazwał jej "oswajanie" się z ludźmi, o tyle generalnie w tym filmie nie chodzi o perypetie damsko-męskie tylko przyjaźń i muzykę. fajnie że w trójce wątki romansowe (niemal) pominięto

ocenił(a) film na 6
Vika16

Mi jest tego szkoda, w sensie okej zgodzę się, że wątki miłosne powinny być zepchnięte na bok, ale tak czy siak wątek B i J w 3 części był po prostu chamsko wyrzucony. Nie oszukujmy się Jessi (jakkolwiek to się pisze) to była bardzo fajna postać, mogli go usunąć mniej inwazyjnie, czymś typu wyjechał w trasę lub chwilowo jest zajęty pracą.

ocenił(a) film na 7
karola40021081

Powiem szczerze, że włączyłem drugą część, żeby się dowiedzieć jak to się rozwinęło... Przy 3 części srogo się zwiodłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones