PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632560}
6,8 77 964
oceny
6,8 10 1 77964
5,4 8
ocen krytyków
Pitch Perfect
powrót do forum filmu Pitch Perfect

typowość

ocenił(a) film na 7

szkoda filmu bo mógł być lepszy. laski fajne i atmosfera ok, ale przewidywalny koniec i przebieg
akcji typowy dla tego typu filmów. "zły" lider zdaje sobie sprawe jaki jest niedobry za sprawą nowego członka, który jest
odmieńcem, outcastem itd. i ma świezy poglad na sprawy, ktory przyciaga reszte czlonkow. i tak oto drużyna z nikąd trafia na
szczyt. no i to kiepskie romansidło. poza tym film jest bardzo oglądalny.

ocenił(a) film na 9
zalmicie

Trudno by w tego typu filmu nie przewidzeć zakończenia :)
Ale to jak ten film został zrobiony odejmuje mowę, coś wspaniałego, kiego oglądałem go po raz pierwszy zrobił na mnie masakryczne wrażenie, dzisiaj obejrzałem go po raz hmm... chyba 8 (wiadomo, odstępy czasowe) ale ta produkcja jest na tyle udana, że po prostu chce się wrócić do obejrzenia i wysłuchania wspaniałych tonacji ;]
Polecam film i daje mu mocne 9/10!

ocenił(a) film na 7
kowal1528

no ale typowo amerykański "humor" typu wymioty i tarzanie się w nich mogli sobie odpuścić. film mnie zaskoczył, spodziewałam się komedyjki dla młodzieży, ale - mimo "dowcipów" na żenującym poziomie i dość przewidywalnej fabuły porywa muzyką i energią - a to sporo rekompensuje

nomiko

Ja także miałam coraz lepsze mniemanie o tym filmie - ma swoje plusy, ale wspomniane wyrzucanie treści z gardła przez liderkę po raz drugi w filmie przestało mnie bawić - ten humor obniżył moją ocenę z 7 do 5.

ocenił(a) film na 10
zalmicie

No w zasadzie to każdy film muzyczny tego typu kończy się przewidywanie ale to nie znaczy,że całość nie jest super.
Oglądałam go już tyle razy,a mimo to ciągle robi na mnie to samo piorunujące wrażenie :)

ocenił(a) film na 7
reggaenator

Zgadzam się :) Po to oglądamy tego typu filmy, żeby po raz kolejny zobaczyć szczęśliwe zakończenie.
Mnie może nie rzuciło na kolana po seansie i nie zmieniam listy ulubionych filmów ani tym bardziej życiowych priorytetów, ale całkiem dobrze się bawiłam, oglądając "Pitch Perfect". Myślę, że na 7 w pełni zasługuje.

ocenił(a) film na 7
zalmicie

szkoda, że nie wybrali przystojniejszych aktorów..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones