PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245950}
7,6 84 103
oceny
7,6 10 1 84103
7,6 29
ocen krytyków
Plac Zbawiciela
powrót do forum filmu Plac Zbawiciela

Gość wymienił żonę na totalnie nieatrakcyjną kobietę.....
Nie wiem co go urzekło w niej. Kasa? wykształcenie?

ocenił(a) film na 7
Adelajda152

Myślę, że seks.

adamcpdst

A fakcik :] z żoną nie było jak, brak warunków.

ocenił(a) film na 9
Adelajda152

Kochanka była całkowitym przeciwieństwem jego żony - wykształcona, zaradna, zadbana. Myślę, że to dlatego akurat z nią zdradził żonę.

ocenił(a) film na 10
Adelajda152

Kasa przede wszystkim był motyw ,że Ola kupowała dzieciakom Bartka Ciuchy i zabawki w zamian za seks. Bartuś tak stał się męską prostytutką szukał korzyści wynikających z tej znajomości właśnie pomoc przy założeniu firmy i przy opłatach za stracone mieszkanie. Beata jak chciała też potrafiła ładnie wyglądać patrz początek filmu i impreza u Hanki czy na spotkaniu o pracę. Wiadomo ,że przy garach nie będzie w pełnym makijażu a zwłaszcza w stanie depresji gdzie nawet do kibla wstać się nie chce a co dopiero robić coś przy sobie- totalna apatia.

ocenił(a) film na 10
Adelajda152

No właśnie samo życie moja droga! Wystarczy, że taka ku*wa zrobi dobrze i fiutkowi i ego, a może być nagorszą maszkarą;-)

ocenił(a) film na 9
exley

On też nie był zbytnio atrakcyjny, pewnie się cieszył, że kobieta inteligentna, kasiasta i niezbyt urodziwa, ale zadbana, zwróciła na niego uwagę.

Adelajda152

Ja myślę, że on szukał kogoś, kto będzie mu całe życie matkował. Facet był bierny, powtarzał kilkakrotnie w różnych sytuacjach: Jakoś to będzie. Wszystko się ułoży. Tylko spokojnie.
Najpierw ratowała go mamusia (m.in finansowo), potem kochanka. Nie potrafił chyba inaczej i na tym polegał jego dramat. Taki wieczny chłopczyk, niezaradny życiowo

Film mocny, depresyjny, mimo to bardzo polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones