PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200370}

Plaga

The Reaping
6,2 30 484
oceny
6,2 10 1 30484
4,0 3
oceny krytyków
Plaga
powrót do forum filmu Plaga

Oglądałem ten film niedawno i całkiem mnie zainteresował. Tylko trochę taki, trudny do zrozumienia i mam do was pytanie o co gościowi się rozchodziło kiedy opowiadał o kimś że zrodzi doskonałego syna że ktoś się stanie diabłem i takie tam z tym związane. Jeśli ktoś wie, pisać :) będę wdzięczny.

ocenił(a) film na 8
drzazga41

Gościu o tym opowiadał, bo myślał, że ta mała Loren jest właśnie tym drugim, doskonałym dzieckiem. A tu się okazało, że ona jest aniołem. W końcowej scenie okazało się, że Katherine jest w ciąży i jest to jej drugie dziecko, a na dodatek syn, ergo jak będzie dorosły będzie zły ;) Koniec

Lometari

i urodzi się "z oczami szatana"... mamusię czeka piękna perspektywa opieki nad małym Omenem :D Tylko żeby lepiej nie robili Plagi 2, bo to nigdy nie wiadomo co wyjdzie ;-)

Shar

raczej bym stawiała na aborcję, bo wątpię by szatana urodziła ;p

AgnesOtter

Może wcale nie urodzi - wprawdzie ją odurzono przed seksem (prawie jak w Dziecku Rosemary), ale Loren powiedziała, że się będą obie opiekować tym drugim dzieckiem - jeśli jest aniołem, to może wpłynie jakoś na dziecko...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones