Plaga 2

Film ma bardzo ciekawy koniec,oturz okazuje się że główna bohaterka jest w ciąży, czy to specjalna zagrywka reżyserów do podstaw nakręcenis drugiej części filmu????????????

• Kto wie,ale wątpie zrobili tak żebyśmy sami sobie dopowiedzieli ciąg dalszy.W wieli filmach są otwarte zakończenia,a kontynłacje nigdy się nie ukazują.Film "Kult" który niedawno leciał w kinach też miał otwarte zakończenie.Zresztą nawet jak by zrobili kontynłację tych filmów to już nie były by tak zaskakujące,ale mogę się mylić.Jak by już mieli tak zrobić to wole kontynłacje Plagi niż Kultu chodziaż by dla samej Annysophi robb rośnie nam kolejna świetna aktorka.

• Kurcze, czy zawsze znajdzie się ktoś, kto opowie nam zakończenie filmu?? Proszę weźcie następnym razem pod uwagę, że na forum wchodzą nie tylko ludzie, którzy ten film już obejrzeli. Nie wiem czy najistotniejsze jest to, że główna bohaterka okazuje się byc w ciąży czy też nie.. Ale mnie osobiście odechciewa się już iśc kina. Może i chcieliście porozmawiac sobie o tym jakże istotnym elemencie filmu jakim jest końcówka, ale uważam, że można było jakoś tak inteligentnie to napisac, że ci co widzieli- domyśliliby się, a ci co nie widzieli nie mieli by popsutej "niespodzianki" ;/ Zdarza mi się to któryś raz z rzędu, czy oznacza to, że mam w ogóle nie wchodzic na forum jeśli nie widziałam filmu?!
    Jeśli film nie spełnił waszych oczekiwań, proszę dajcie innym okazję by mogli się o tym osobiście przekonac..
    Pozdrro

• Bardzo często zdarzają się kretyni ujawniający istotne elementy. Są 2 rozwiązania. Ablo nie czytać komnentarzy przed obejrzeniem filmu, albo czytać bardzo powoli starając się wychwycić imbecylów, którzy zdradzili np. zakończenie.

Myślę, że możesz iść na film, bo przez znaczną większość seansu raczej nie będzie to miało znaczenia.

• echh, chyba najlepiej nie wchodzić i nie czytać, bo wyplenić tego to się nie da. Jedyne wyjście to admini wyłapujący spojle.
        Z drugiej strony to jest forum gdzie dyskutuje się o filmach i żeby zająć jakieś konkretne stanowisko to trzeba być już "po", a wtedy spoile nie dość, że nie przeszkadzają to i czasem są niezbędne.
        pzdr mdfkn

• Spoiler,powinieneś napisać że zdradzasz część filmu... W sumie to jest mało istotna sprawa,bo nic do samego filmu w sumie nie wnosi...
    A jest to zabieg w stylu "Jeśli film dużo zarobi to może kiedyś powstanie kontynuacja..."

• Efcia, jak piszesz takie rzeczy, to napisz najpierw dużymi literami SPOILER, u licha! Dlaczego na IMDB ludzie jakoś to wiedzą i zawsze są ostrzeżenia przed spoilerami, a u nas?

Druga rzecz, przepraszam, ale nie mogę powstrzymać się od drobnej złośliwości: nie widziałem jeszcze aby ktoś w słowie "otóż" zrobił dwa błędy ortograficzne! Gratulacje ;)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: