PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496156}

Plan B

The Back-Up Plan
6,3 48 842
oceny
6,3 10 1 48842
Plan B
powrót do forum filmu Plan B

czyli standardowa szablonowa amerykańska komedia. scena porodu w baseniku rozwaliła mnie na części pierwsze, jednocześnie nie dowierzając śmiałem się z jej groteskowości. alex o'loughlin był atrakcyjnym plusem tego filmu, szkoda, że jego rola była odwrotnie proporcjonalna

ocenił(a) film na 6
GlaniqGce

film warto obejrzeć i tyle

Bella28

bluźnisz

ocenił(a) film na 6
GlaniqGce

co za słowo szkoda że dokładnego znaczenia owego słowa nie znasz i tak na marginesie każdy ma prawo do własnego zdania czyż nie?

Bella28

na szczęście ty znasz za mnie, kochana ((:

ocenił(a) film na 6
GlaniqGce

oj nie ma w zwyczaju się kłócić, nie po to jest ta strona, pozdrawiam

Bella28

pięknie, zapłać bóg (: miłego!

GlaniqGce

zgadzam sie, ten film jest strasznie durny

ocenił(a) film na 3
GlaniqGce

zgadzam się w 100%. scena porodu totalnie abstrakcyjna. teoretycznie powinna zwijać się z bólu (poród raczej do przyjemności nie należy), a bohaterka miała masę czasu na rozmowy z ukochanym.
Chwilę przed porodem skacze, tańczy, biega - totalnie nienaturalne, żeby kobieta w 9 miesiącu wchodziła do kontenera i szukała wywalonej poduszki. Jak na moje - tandetny, film-absurd i porażka :)

ocenił(a) film na 1
acronym

Przeokropnie słabe, nudne filmidło, z plastikowymi TVNowskimi postaciami, które nie wiadomo kiedy pracują i mają czas na wszystko. Irytujące postacie, prosta jak drut, sztampowa romansidłowa historia, która nikogo nie porwie. Pośmiałem się dopiero na napisach końcowych.

ocenił(a) film na 6
GlaniqGce

film chałtura totalna, ale piesek na kółkach rewela hehehhe

rybakow71

właśnie, że piesek na kółkach nie był fajny, ten wózek za duży i obwieszony pierdołami, które dla psa raczej denerwujące. JLo nawet z wdziekiem, ale promocja Cezara obniża moją ocenę o dwa przynajmniej. napisy końcowe były fajne:)

ocenił(a) film na 5
GlaniqGce

Jak dla mnie kategorią filmu powinno być Fantasy :) Absolutnie nie narzekam na mężczyzn, ale to w jak idealny sposób jest tu przedstawiona postać Stana to żart. Facet poznaje kobietę, za jakiś czas dowiaduje się że jest ona w ciąży i oczywiście jedyne ich problemy wynikają z tego, że kobitka ma problem z zaufaniem facetowi.

MissChristie

A dlaczego uważasz że bohaterami filmów powinni być tylko stereotypowi faceci i stereotypowe kobiety?

ocenił(a) film na 3
GlaniqGce

Rzeczywiście. Najgorsze że znaczna część widzów wierzy że tak to w rzeczywistości wygląda. Na dodatek ta schematyczna fabuła...

ocenił(a) film na 6
GlaniqGce

oj tam oj tam ...skoro życie nas nie oszczedza to dlaczego mamy ogldac filmy ktore nas doluja. Dobrze ze sa i takie po obejrzeniu ktorych mamy jeszcze ocote wyjsc z domu izlapac taksowke ;)

azlotko

w końcu jakiś normalny komentarz :) reszta powyżej to jacyś marudni frustraci spodziewający się nie wiadomo czego po kom. romantycznej

ocenił(a) film na 6
Pretender_2

dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones