PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121774}

Plan lotu

Flightplan
6,7 65 693
oceny
6,7 10 1 65693
5,6 14
ocen krytyków
Plan lotu
powrót do forum filmu Plan lotu

Ujdzie

ocenił(a) film na 4

Pierwsza godzina naprawdę rewelacja.Potem scenariusz wraca na właściwe tory czyli standardowy amerykański szajs.

Zodiak

Dla mnie, podczas seansu, to było niezłe zaskoczenie, jak z dobrego thrillera psychologicznego w połowie filmu zdecydowali się ulepić kupę. Może w połowie pisania zmarł scenarzysta i dokończyć musiał ktoś w ogóle z innej paki ;) a może jego 5-letnie dziecko, albo w ogóle wzięli jakiegoś przechodnia z ulicy. Generalnie dziwna sprawa.

korn_flakes

"Może w połowie pisanie scenarzysta zmarł"... haha, dobre, dokładnie oddaje to co się w tym filmie stało :)

ocenił(a) film na 5
korn_flakes

"to było niezłe zaskoczenie, jak z dobrego thrillera psychologicznego w połowie filmu zdecydowali się ulepić kupę"

Bardzo dobrze napisane... niestety...

korn_flakes

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

ocenił(a) film na 3
Zodiak

I Jodie Foster nic tu nie pomogła - 3/10 !!!

Szpila_1308

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 3
kotbury

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG. życzę szybkiego powrotu do zdrowia

ocenił(a) film na 3
Zodiak

Podpisuję się nogami i rencami pod tym!

Pinto

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 7
Zodiak

Niestety zgadzam się w pełni. Ale za klimat i tak daję 6

ocenił(a) film na 7
casablanca1973

A nawet 7 bo jestem matką 2 córek

Zodiak

Pragnę nadmienić że aktualnie najlepsze filmy powstają w USA , a przynajmniej większość

Zodiak

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 5
Zodiak

Odświeżyłem sobie ten film po latach. 3/5 to rewelacja, naprawdę świetnie prowadzona historia. Ale potem, gdy zaczyna się wyjaśniać co i jak, to dziura logiczna zasłania kolejną. W rezultacie film zaledwie przeciętny, ale gdyby przepisać na nowo drugą część scenariusza, to mogłaby z tego wyjść rzecz wybitna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones