PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573524}

Plan ucieczki

Escape Plan
6,9 80 372
oceny
6,9 10 1 80372
5,6 5
ocen krytyków
Plan ucieczki
powrót do forum filmu Plan ucieczki

Baardzo słaby film

ocenił(a) film na 3

Pomysł świetny, ale bardzo niski poziom wykonania. Mnóstwo niedoróbek, być może dziecko nie
zorientowałoby się, że 90% rzeczy przedstawionych w filmie jest nierealnych i nielogicznych. Bardzo
słabe wykonanie, brak profesjonalizmu, poziom Mody na Sukces.

ocenił(a) film na 7
damiano_z

Zgadzam się, ale dobrze się na to patrzyło :) Fabuła była na tyle ciekawa, że tuszuje niedociągnięcia, o których napisałeś. Samo to, że można było zobaczyć swoich ulubionych aktorów z dzieciństwa razem na ekranie - bezcenne :) To już są starsi panowie a fabuła trochę trąciła Prison Break (ALLE!) oglądało się to przyjemnie :)Nie jest to kino najwyższych lotów... Jednak polecam, bo nie wieje nudą.

ocenił(a) film na 7
damiano_z

Fajna komedia jak dla mnie :D

damiano_z

Dlatego gatunek filmu to Kino akcji . czyli wszystko dozwolone ;p :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
damiano_z

A co uciekałeś z więzień że tak o nierealności prawisz xD ?

ocenił(a) film na 9
JohnSheppardPL

he he dobre :)

ocenił(a) film na 5
damiano_z

Tak jak wyżej. Duże dziury logiczne ;)

ocenił(a) film na 5
Robik557

Trzymał w napięciu przez jakiś czas, ale to za mało, żeby uznać go za dobry.

ocenił(a) film na 7
damiano_z

O jakie dziury logiczne chodzi?

ocenił(a) film na 7
damiano_z

POziom mody jest poniżej zera a ty dałeś trzy..:)

ocenił(a) film na 7
damiano_z

Stallone i Schwarzeneger uciekają razem z więzienia. Naprawdę oczwkiwałeś od tego filmu realizmu? Ja kupiłęm sobie do tego filmu piwko, pakę czipsów i się nie zawiodłem :)

ocenił(a) film na 8
damiano_z

Damiano - oglądasz film za Stalonem i Arnim - oczekujesz 100% realizmu?
Czy jak oglądałeś Rockiego lub Rambo czy Terminatora też szukałeś realizmu?
Film ma robić wrażenie czym innym, wspomnieniem tamtych dni, wartką akcją, ciekawym pomysłem - a to wszystko w sobie ma. Więc oglądałem go z przyjemnością, jak oglądałem i tamte klasyki. I takie podejście polecam każdemu, a wtedy naprawdę ocena filmu idzie ostro w górę.

ocenił(a) film na 5
kamazinho

A co jest takiego nielogicznego w Rockym, pierwszej czesci Rambo czy Terminatorze? (pomijajc fakt, ze to Sci-Fi)
Fakt, pomysl ciekawy, ale co z tego skoro zostal zle ukierunkowany?
Nie kazdy musi sie wyluzowac przy filmie z piwkiem w reku, aby wystawic tak wysoka ocene jak Ty - niektorzy oczekuje czegos wiecej, nawet od filmow akcji czy sensacyjnych. Z reszta filmy pokroju ,,Ronin'' czy ,,Scigany'' udowodnily, ze produkcje tego typu nie potrzebuja taniej rozwalki, aby zostaly uznane za swietne w swoim gatunku.

ocenił(a) film na 9
damiano_z

Dla mnie film jest genialny, ale zawsze może być lepjej. Wszystko przez źle dobraną obsadę, fajnie było ich zobaczyć razem na ekranie, ale do takiej akcji potrzeba kogoś mniejszego, młodszego i bardziej zwinnego. Sylwek jest nie dość już dziadkiem to wielki jak goryl i sprytny jak słoń w składzie porcelany.