PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573524}

Plan ucieczki

Escape Plan
6,9 80 372
oceny
6,9 10 1 80372
5,6 5
ocen krytyków
Plan ucieczki
powrót do forum filmu Plan ucieczki

Stallone gra jak kawałek nieociosanego drewna - bardzo ciężko to przetrwać, Arnie podobnie :-)
Najlepiej zagrał w tym filmie Jim Caviezel, ale kiepsko rozpisana rola nie pozwoliła mu rozwinąć
skrzydeł. Taka sobie sensacyjna komedyjka.

winczenca

A kogo porownujesz? faceta po 40 i faceta kolo 70? Ludzie to 30 lat roznicy!!
Zawsze facet młodszy będzie bardziej wysportowany, ruchy zgrabniejsze, motoryka lepsza itd itd.. niz facet który ma sowje przyzwyczajenia, nawyki i powoli będzie się starzał. Jakas nowość? Stallone jest juz sztywny i taki bedzie,bo to DZIADEK. Prawie EMERYCI.
Nie rozumiem po co takie wpisy wrzucac na forum, ani konstruktywna krytyka ani jakas ocena. Po prostu komentarz od czapy, chyba zeby zabłysnac.

ocenił(a) film na 4
radyjko_15

Spójrz na innych aktorów, którzy są już w wieku zaawansowanym, a jak grają, Anthony Hopkins na przykład.
I nie chodzi o to jak się obaj panowie w filmie poruszają, jak na emerytów całkiem nieźle, tylko o grę - aktorstwo.

użytkownik usunięty
winczenca

Bez sensu jest porównywanie Hopkinsa do Stallone czy Schwarzeneggera. Panowie grają w zupełnie innych, diametralnie różnych gatunkach filmu. Wyobrażasz sobie Hopkinsa jako Terminatora albo, Rambo? ;) Moim zdaniem obydwaj panowie w tym filmie doskonale się spisali. I niezbyt skomplikowane ;) role zagrali naprawdę dobrze : ) Fizycznie też dali radę i świetnie wyglądają jak na swój wiek. Bo np. taki Segal to już góra sadła ...

ocenił(a) film na 4

Ok. Może za dużo wymagam od tego filmu :-) A Hopkins gra ostatnio w Thorze (widziałam 1 scenę, bo to nie moja bajka zupełnie) i jest tam wojowniczym Odynem, fakt że bardziej operuje mieczem niż pięściami :-)

http://1.fwcdn.pl/ph/25/64/622564/483630_1.1.jpg

Mam to samo zdanie. Hopkins zawsze grał w draatach, obyczajówkach itd.. a jednak weź nagraj scenę w wieku 70 lat gdzie zasuwasz po jakims terenie, sorry. Osoba 25 letnia jak sie zaniedba to nic nie zrobi.. i tez trzeba miec pasje zeby jeszcze CHCIEC cos zrobic.

radyjko_15

Clint Eastwood pomimo wieku nie gra sztywno :P

ocenił(a) film na 7
Kaineko

Clint to zawsze byl jeden z najsztywniejszych, ale w jakis sposob uczynil z tego zalete :)

jasiu15

Widac, kazdy ma swoje zdanie ;]
Ja tam wole w wiekszosci tych starych sztywniakow, niz te ogromne dzisiejsze gwiazdy z Hollywood. Oni maja swoj klimat.

ocenił(a) film na 7
radyjko_15

Lubie Clinta. Za dzisiejszymi gwiazdami rowniez nie przepadam.