PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573524}

Plan ucieczki

Escape Plan
6,9 80 430
ocen
6,9 10 1 80430
6,0 7
ocen krytyków
Plan ucieczki
powrót do forum filmu Plan ucieczki

Dobrze się go ogląda ale sceny akcji są nawet poniżej przeciętnej i jest ich zwyczajnie mało jak na kino akcji. Więcej tu dyskusji i kombinowania a pomysł jak uciec ostatecznie jest zwyczajnie słaby. Miło się ogląda Arnolda i sylwestra razem, grają tutaj nieźle i kilka scen jest dobrych ale rewelacji tu nie ma szczególnie przy tak nieprawdopodobnym scenariuszu. Abym przymknął oko na naciagany scenariusz i dał ocenę wyższą musiałby ten film zauroczyć mnie jakimiś na prawdę świetnymi scenami akcji. Wielki plus za scenografię i wygląd strazników - przypomina się film THX z lat siedemdziesiątych.

ocenił(a) film na 7
armarange

Ogladalem ten film z przymruzeniem oka i sie nie zawiodlem. Niby "to wszystko juz bylo" i schematy oklepane ale jednak Arni i Sylwek to klasa sama dla siebie :) Swietny film, zeby usiasc z kumplami wieczorem przy piwku, ogladac i... powspominac :)

ocenił(a) film na 5
amsztel

Ja tam nie chcę być specjalnie złośliwy ale skoro dałeś 7... to chyba nie z przymrużeniem oka a z zamkniętymi oczami oglądałeś :-P ale spoko, zależy jakie się ma podejście

ocenił(a) film na 7
armarange

Coz, wiedzialem czego sie moge spodziewac po tym filmie, na pewno nie jakies ambitnego kina ani glebokich refleksji wynikajacych z jego ogladania :) - widzisz - to tylko moja subiektywna opinia. Film byl dobry i tak tez go ocenilem :)

ocenił(a) film na 5
amsztel

Ależ nikt chyba nie oczekiwał czegoś ambitnego a jedynie dobrego kina akcji. Jedni je tutaj widzą inni nie...

ocenił(a) film na 7
armarange

Oczywiscie! Film jako taki ocelbym na 5 ale za dwoch pewnych panow dodaje dwie gwiazdki - po jednej dla kazdego :)
Sukiektywnosc, nastawienie i oczekiwania sa wpisane w kazda ocene do kazdego filmu.
Wlasnie przed chwila komentowalem tez film "gatunek" z 1996r.
Tak samo tam - film ocenilbym na 4 ale jeszcze inne czynniki wplynely na to, ze nota koncowa wskoczyla na 6 :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
amsztel

Również pozdrawiam. chociaż wspomniałeś również o filmie który uważam za dno do kwadratu :-P

ocenił(a) film na 7
armarange

bo to slaby film, nie ma co ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones