PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298583}

Planeta 51

Planet 51
6,3 25 979
ocen
6,3 10 1 25979
5,3 9
ocen krytyków
Planeta 51
powrót do forum filmu Planeta 51

Całkiem fajna bajka. Oprócz cytató ze znanych filmów są przyjemne postacie i ciekawie pokazane lata 50'te. Takie lądowanie obcych w krzywym zwierciadle bardzo misię podobało pokazanie przesadzonej reakcji wojska i próby wykorzystania całej sytuacji przez media. Widywałem lepsze animacje, ale do tej nie mogę się przyczepić.

dawo160496

Jak dla mnie ta bajka jest lepsza od takiego "Shreka", może i Shrek jest już kultowy ale jakoś mnie nie zachwyca.

DagnaMara

Dokładnie, Shrek z amerykańskim humorem typu: RZYGAM, PIERDZĘ, ŚMIERDZĘ ...do mnie nie dociera. Natomiast ta bajka już potrafi konkurować z TOY STORY które jest dla mnie absolutnym nr 1 jeśli chodzi o mądre współczesne bajki.

tomy_m

Tak, "Shrek" nie jest wcale sympatyczny, mnie denerwuje, Fiona także.

ocenił(a) film na 1
dawo160496

W serialu animowanym "Buzz Astral z Gwiezdnej Bazy" jest lepszy przebieg wydarzeń jak Buzz w jednym odcinku z grupą przyjaciół rozbija się na planecie zwanej "Roswell", gdzie mieszkańcy tej planety mieli technologię tą samą co na ziemi przed XXI wiekiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones