PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8692}

Planeta małp

Planet of the Apes
6,0 70 536
ocen
6,0 10 1 70536
4,0 12
ocen krytyków
Planeta małp
powrót do forum filmu Planeta małp

Nie dalam rady

ocenił(a) film na 3

Przetrwalam jedynie jakies 25 minut..... naprawde mysle, ze mozna sie bylo bardziej postarac. Ot
chociazby taka bzdurka z kciukami: nie mozna operwoac efektywnie przedmiotami bez kciukow
przeciwstawnych. I nie wiem czemu malpy w filmie s-f (wyyslonym) nie mialby ich miec, jednak nie
maja: prosze przyjrzec sie zdjeciom, na ktorych nie trzymaja przedmiotow, a potem bez klopotu
operuja przedmiotami.
Naprawde nie doszukuje sie realizmu w takich filmach (ogladam je dla frajdy), ale dla mnie to juz
przegiecie ;)

ocenił(a) film na 3
bellsomni

mniejsza o kciuki, naprawdę nie wiem jak TAKI REŻYSER z TAKĄ OBSADĄ mając za podstawę TAKI KLASYK mógł nakręcić TAKIE....

ocenił(a) film na 4
bellsomni

Jak taki reżyser mógł nakręcić taką tragedie ?

ocenił(a) film na 6
bellsomni

Planeta Małp z 1968r LEPSZY FILM OD TEGO

ocenił(a) film na 5
roland_roland

TO chyba najgorszy film Burtona. Mając 100mln dolarów na budżet nakręcić taki szrot to
trzeba być zdolnym. Oryginał z 1968 lepszy pod każdym względem.
Zwłaszcza scenariusz i klimat był tam świetny, a nowa wersja to co pozmieniała zrobiła gorzej.
Filmy dzieli przepaść.

Planeta małp 1968 imdb 8,0
Planeta małp 2001 imdb 5,7

bellsomni

dla mnie pierwsze 10 minut wystarczyło aby wyłączyć film...
kciuki?
2029 rok, widać, że technologia jest bardzo rozwinięta a nie można sterować "zasobnikiem" na odległość tylko trzeba angażować do tego małpy?
profanacja części z 1968 roku :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones