PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7203}

Plotka

Le placard
6,9 11 633
oceny
6,9 10 1 11633
6,4 5
ocen krytyków
Plotka
powrót do forum filmu Plotka

Co to za komedia !!! Wogole nic smiesznego nie ma !!! nie polecam tego scierwa !

ocenił(a) film na 10
mario5_2

A co polecasz w takim razie? Z miłą chęcią oglądnę coś dobrego.

ocenił(a) film na 8
mario5_2

Znalazł się koneser "Mrówek w gaciach" i innego badziewia

mario5_2

to może ty spałeś albo inny film oglądałeś,
ja tam widziałam dużo śmiesznych scen,

mario5_2

Sam jesteś ścierwo! Może nie podobał ci się film, bo jest po prostu dla ludzi z inteligentnym poczuciem humoru. A ty albo jesteś homofobem :) albo wielbicielem filmów kategorii Z typu: "Parcie na tarcie".

ocenił(a) film na 9
mario5_2

Nie chrzań głupot!!Komedyjka jest ekstra.Jedna z najlepszych jakie ostatnio widziałem.Świetna gra aktorów.Nie zawsze kręci się komedie typu "Airplane" czy "American Pie".

ocenił(a) film na 7
mario5_2

Fakt ... śmiałem się, po 45 min. nudziło mnie już troche, nie jest to jednak jak wskazuje ocena "Bardzo Dobra" komedia. 7/10

ocenił(a) film na 8
mario5_2

Specyficzne, francuskie poczucie humoru. Przyjemne, choć znajdują się tacy, którym się nie podoba... Wg mnie bardzo dobry film ;)

ocenił(a) film na 7
Elisabet

Sam jesteś beznadzieja;/ ciekawe co ty byś polecił, jakiaś głupkowato-chamską komedie amerykańską?

ocenił(a) film na 9
mario5_2

Nic śmiesznego? No tak, bo niedopowiedzenia, czy żarty sytuacyjne, tak wspaniale odzwierciedlające ludzką naturę to nic w porównaniu do amerykańskich nastolatków bawiących się kupą i wcierających spermę we włosy.

mario5_2

całkowicie popieram Magdalenę ;] film jest rewelacyjny, obejrzałam go po raz pierwszy chyba z 4 lata temu i od tego czasu wracam do niego jak bumerang, bo jest naprawdę świetnie zrobiony :D jeśli komuś spodobał się duet Auteuil - Depardieu, to polecam również '36 Quai des Orfèvres' - zupełnie inne klimaty, ale film równie dobry jak 'Plotka' ;]
a co do autora, Pana m5, to... aaa, może lepiej nic nie mówię... piszę znaczy się ^^

użytkownik usunięty
deepdiving

Wybraną przeze mnie oceną postaram się ocenić film i wypowiedź założyciela tematu.
Film-Rewelacja.
Założyciel-Nieporozumienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones