PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120958}

Pluję na twój grób

Day of the Woman
6,0 5 268
ocen
6,0 10 1 5268
5,4 5
ocen krytyków
Pluję na twój grób
powrót do forum filmu Pluję na twój grób

Chała

ocenił(a) film na 1

Ale szajs. Szkoda czasu. Beznadzieja. Reżyser niczym nie potrafi zaskoczyć widza. I do tego obrzydliwie nieprzyjemny scenariusz. Wcale się nie dziwie, że w niektórych krajach został zakazany.

ocenił(a) film na 2
Estemi

Tak tak bo to jest stara wersja ale jest jeszcze nowa;) o wiele ciekawsza...

TrefnaPanna

Obydwie są beznadziejne. Co nowego może wnieść remake skoro scenariusz ten sam? Film to chała dla psycholi!

abdul85

jeżeli dla ciebie to chała to po jakiego grzyba oglądasz ten film? oglądaj dalej krwawy diament a nie komentuj klasyków!! bo jak kręcili ten film to don leo jeszcze w pieluchy robił:)

orthoptera

primo to o czyichś gustach sie nie dyskutuje, po to jest ten portal żeby, każdy mógł ocenić czy film przypadł mu do gustu czy też nie a sekundo to jakbym wiedział, że to taka wybitna szmira to nie poswieciłbym czasu na ogladanie tego czegos a już na pewno nie prawie 2 godziny! Chyba nikt przez oglądnieciem nie zna filmu mózgu co najwyzej wie czego może sie spodziewać!
poza tym skala od 1 do 10 jest po to zeby jej uzywac!
A co do Dicapria to fakt był mierny ale gość sie wyrobił, z resztą co komuś bede tłumaczł...

abdul85

a czy ja napisałem że nie jest do komentowania i oceniania? wyraziłeś swoja opinie a ja swoja. o dziwo ta szmira z 78 roku ma nie porównywalna fabule i scenariusz z filmem np krwawy diament gdzie po 30 min film nie nadaje sie do oglądania. fakt remake z 2010 jest lepszy ale 25 lat temu były inne realia i trendy w kręceniu filmów. co do don leo prócz wyspy tajemnic to cinko, choć tą role to pazura nawet dobrze by zagrał;) może trochę jestem jednostronny bo wole horrory i thrillery ale to tak jak zawyżanie ocen filmom z obecnych lat bo pod względem "wizualnym" itp. są lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones