PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636531}

Połączenie

The Call
7,3 88 567
ocen
7,3 10 1 88567
7,0 5
ocen krytyków
Połączenie
powrót do forum filmu Połączenie

10 gwiazdek

ocenił(a) film na 10

Niesamowite kino. To trzeba zobaczyć! I ta niesamowita gra aktorska Halle Berry. Arcydzieło :)

ocenił(a) film na 6
kamisiaw18

10 to zaaa dużo. Fajny film trzyma w napięciu od początku, ale po połowie zaczyna się psuć. To nie wina Halle Berry ale bardziej chyba reżysera i scenarzystów. Jest kilka błędów logicznych w tym filmie, i majstersztyk który mnie bawi nawet po seansie, końcówka... sorrry ale dla mnie przygłupia. Rozchwiana psychicznie "telefonistka" zamiast z miejsca zadzwonić na 911 to woli sama załatwić sprawe :D no bez jaj, po pierwszym telefonie(z początku filmu) musiała zmienić stanowisko , ale już po drugim męczącym całym dniu nerwówki i "poszukiwań" miała jeszcze siłę iść i przypatrzeć się mordercy? No i ta zemsta na końcu, trochę nie poważna.

ocenił(a) film na 10
homik6

Jednak zostaję przy 10 dla tego filmu. Mnie bardzo się podobał.

ocenił(a) film na 7
kamisiaw18

kliknąłem przypadkiem w Twój profil Sweetheart, i ta 10tka spowodowana jest tylko i wyłącznie Twoim dziwnym tokiem rozumowania :D Filmy które "Ubóstwiasz", to filmy w których są krzywdzone kobiety i dziewczyny które potrzebują pomocy xD Oceniasz filmy przez pryzmat swoich ideologii, a nie fabuły i spójności :D ale co kto lubi :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones