PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636531}

Połączenie

The Call
7,3 88 588
ocen
7,3 10 1 88588
7,0 5
ocen krytyków
Połączenie
powrót do forum filmu Połączenie

Zakończenie

ocenił(a) film na 9

Witam dla mnie bardzo dobre zakończenie że nie oddali go policji lecz są dwie rzeczy które przykuło moją uwagę :
- Mieli bardzo dużo zgłoszeń aż nagle zajęli się tylko jedną sprawą do końca dnia....
- Policja wiedziała o tym że ten typ jedzie po autostradzie a pojechali około 6 radiowozów do jego mieszkania jaki tu sens? !

Ogólnie jestem zadowolony z filmu był rewelacyjny ;) 9\10

ocenił(a) film na 8
Adameczek1995

Mało tego! Policja wiedziała,w którą ulicę wjechał,bo im podała babka,która zauważyła rękę z bagażnika. Dopadli by go :) Mimo to super się ogląda,trzyma w napięciu .

ocenił(a) film na 9
mon_star

No to też fakt powiedziała im gdzie ale nikt dosłownie tam nie pojechał nagle się znowu zgubił xD wiadomo to jest "film" lekko tylko przesadzili ale też mi się super oglądało ;D

ocenił(a) film na 6
Adameczek1995

mnie bardziej bawiły te "spojrzenia" innych współpracowników. To jak ludzie z całego miasta przestali się zgłaszać na numer alarmowy ? czy stwierdzili że to jest tak poważne że inni też mogą posłuchać. No bo jak rozumiem wszyscy tam przyjmowali cały czas jakieś zgłoszenia a mimo to te spojrzenia... jakby cały czas wiedzieli co się dzieje :D co ona na głośnikach była ? Po za tym kto daje rozchwianej psychicznie "telefonistce" odbierać telefon od osoby porwanej ? naprawde nie było w tym miejscu osoby bardziej doświadczonej i spokojnej ? aaa zapomniałem przecież szefowa jej powiedziała "dasz rade" hehehe co z tego że dziewczyna umrze, nie zmieniamy cie zobaczymy jak pójdzie :D bo za pierwszym razem też jej świetnie poszło :) No i co do tego domku... skoro wiedzieli że to on , i mieli podejrzenia że mógł to robić wcześniej, to jakim cudem nikt nie przeszukał tego miejsca ? Byli tam, i co olali ? nawet nie rozejrzeli się ? heheh trochę brak logiki w tym filmie. Ale godny polecenia. Oprócz końcówki.

ocenił(a) film na 8
homik6

Zgadzam się, mnie osobiście rozwaliło, że kiedy dotarli do tej czerwonej szopy to nie przeszukali jej okolicy i nie zostawili tam żadnych policjantów :P Ale ogólnie film bardzo mi się podobał, trzymał w napięciu :)

ocenił(a) film na 4
homik6

Otóż to. Jordan w środku nocy znalazła telefon porwanej. A wcześniejsi policjanci co robili?

Ok, to tylko film. Ale za dużo w tym filmie niedorzeczności. Ja nie polecam.

Sony_West

Jak dla mnie przesadzasz,wlasnie w tym filmie bylo bardzo malo niedorzecznosci.. To jeden z lepszych w ktorym nie ma zupelnych cyrkow,moze koncowka moglaby byc lepsza,ale ogolem film w miarę trzyma sie kupy.. Oglądałam bardzo duzo filmow policyjnych,bo to moja tematyka i wiem co mówię.. ;)

ocenił(a) film na 5
radyjko_15

Nie rozumiem komentarzy, jaki dobry film? Schematyczny do bólu! Jedyne co ratuje ten film to właśnie zakończenie. W końcu jakaś niespodzianka.

ocenił(a) film na 8
Sony_West

A ile jest spraw porwań nie rozwiązanych przez takie niedociągnięcia jak niedokładne przeszukanie terenu itp.?

homik6

jak to przestali się zgłaszać? nie widziałeś, jaki duży był ten ul? tam było kilkadziesiąt porządnych stanowisk, a akcja działa się przy max 2-3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones