PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558565}

Pożyczony narzeczony

Something Borrowed
6,2 59 722
oceny
6,2 10 1 59722
3,3 3
oceny krytyków
Pożyczony narzeczony
powrót do forum filmu Pożyczony narzeczony

Każdy jest tu wymyślony od początku do końca.
Darcy to puszczalska kretynka
Rachel to ofiara losu (i samej siebie)
Dex to nijaki dupek
Na współczucie nie zasługuje tu nikt. Podobnie jak na sympatię.
No bo kogo i za co tu lubić? Rachel na początku sama ze wszystkiego rezygnuje, Dex dostając
sygnał, że są "tylko przyjaciółmi" wyrywa Darcy, (kochając Rachel)
Darcy to tępa egoistka, która - ma się wrażenie - o swojej przyjaciółce nie wie nic i mimo
deklaracji, na narzeczonym średnio jej zależy.
Jedyną sensowną postacią jest Ethan (zazwyczaj taka postać w filmach to gej)
I jest przez chwilę cień szansy, że jakoś to się jeszcze skończy, kiedy mówi Rachel co do niej
czuje, ale nie! ona wraca do trójkąta! Bo nie ma to jak sypiać z narzeczonym przyjaciółki!
On się niby waha ze względu na zdrowie matki, ona nie chce ranić przyjaciółki, przyjaciółka
sypia z kim chce... Jedna wielka masakra.
Darcy przychodząca oświadczyć, że odwołała ślub bo jest w ciąży Marcus'em?
nie ma śladu po wielkiej miłości i ślubnych planach! ale jest zadowolona z siebie.
Awantura, którą urządza po cofnięciu się do mieszkania Rachel? to jedyne co mnie nie
zdziwiło.
Spotkanie na koniec filmu żałosne.
Zmarnowany sobotni wieczór.

ocenił(a) film na 2
myrpla

Już myślałam, że jestem osamotniona ze swoją oceną. Mam identyczne wrażenia. Oglądałam do końca film (zawsze, każdy oglądam do końca), ale tak bardzo się nawkurzałam przy nim, że to jakieś nie porozumienie... I jeszcze nazwane to zostało komedią romantyczną - później ludzie się dziwią, że są przypadki takiej rozwiązłości seksualnej w tym społeczeństwie. Ten kocha ją, ale nie mówi jej o tym i leci do innej, o zgrozo!, do jej przyjaciółki. Widzi, że coś ich łączy, ale kocha się ze swoją narzeczoną na cały regulator w domu, gdzie przebywa także jej ukochana (jak na złość). Później oboje zdradzają - ona najlepszą (!) przyjaciółkę, a on swoją narzeczoną, wyznają sobie miłość, ale i tak nie zrywa zaręczyn. No istna patologia. Po pierwsze: za nic nie chciałabym takiego faceta, który twierdząc, że mnie kocha jest z inną i nawet, gdyby za jakiś czas z nią zerwał, kopnęłabym go w dupę. Po drugie: nie wiadomo jakbym najmocniej kochała faceta, nigdy, ale to przenigdy nie zdradziłabym swojej przyjaciółki. Tak jak mówisz: jedyną pozytywną postacią był Ethan i miałam nadzieję, że zejdzie się z główną bohaterką, ale gdy to bardziej przemyślałam to się cieszę, że do tego nie doszło, bo ona nie była jego warta.

I najśmieszniejsza scena, gdy Darcy nawrzeszczała na swoją przyjaciółkę i Dexa, że ją zdradzali, a sama to robiła nie raz i to bez powodu (tak, tamtych przynajmniej łączyła miłość). Boże, kto wymyśla takie głupoty?!

NIE POLECAM! Jedyny plus (dlatego ode mnie ocenia 2, nie jeden, to uśmiech głównej bohaterki.

ocenił(a) film na 2
myrpla

aż się sama sobie dziwię że dooglądałam taką szmirę, ale nie mogłam uwierzyć w to co się dzisiaj kręci... dla kogo? nie zasługuje nawet na 1, bo to nie jest nieporozumienie, ktoś świadomie nakręcił bardzo zły film

ocenił(a) film na 3
myrpla

tragedia by opisać tę szmire to mało XD

myrpla

Dałam te gwiazdki tylko, ze względu na Kate Hudson, ogólnie to nie jest, żaden film romantyczny tylko patologia zdrajców i kłamstw. Kto takie rzeczy lubi??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones