PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767915}
6,1 32 166
ocen
6,1 10 1 32166
3,8 8
ocen krytyków
Po prostu przyjaźń
powrót do forum filmu Po prostu przyjaźń

Topa mistrz

ocenił(a) film na 7

Patryczek w wersji Topy fenomenalny a to trzeba było umieć to zagrać

ocenił(a) film na 7
kamillirski

Topa zagra wszystko, wiadomo. Ale takiego go jeszcze nie widziałam, fakt. Taka inteligentniejsza wersja Zenka (czy jak on się nazywał) ze Złotopolskich :D Przyjemnie się mu to grało, to widać :)

kamillirski

wątek z Topą i ten o przyjaźni Stelmaszczyka z małym chłopcem są chyba moimi ulubionymi :) obaj rozbawili mnie do łez :)

ocenił(a) film na 7
KLARA_1985

Tak, to 2 najfajniesjze wątki, ten o chorobie nowotworowej sztuczny i taki melodramatyczny

kamillirski

fakt, ale Więdłocha i tak nieźle to pociągnęła. trzeba jej to przyznać

kamillirski

trudno się nie zgodzić. jego mimika i gestykulacja rozwalają system. to zupełnie inna odsłona tego aktora i oby nie ostatnia. BO ANGAŻ JEGO TO BYŁ STRZAŁ W 10!

ocenił(a) film na 8
kamillirski

Topa zagrał świetnie na 10 punktów, to trzeba przyznać. Wcale nie widać aby grał a tak jak by zachował się w normalnym życiu to jest własnie aktorstwo na najlepszym poziomie.

ocenił(a) film na 7
kamillirski

Nie spodziewałam się u Topy takiego poziomu ekspresji. Rola w Złotopolskich się chowa. Chociażby dla niego warto zobaczyć ten film.

ocenił(a) film na 3
Laksandra

dokladnie on jako jeden z nielicznych zagral, reszta to sie przeszwedala przez ten film

Laksandra

widać z resztą po ocenach, że Topa właśnie najbardziej przypadł widzom do gustu. choć moim zdaniem dał radę również i Stelmaszczyk. te jego miny rozbawią największego twardziela ;)

kamillirski

Patryczek w wykonaniu Bartłomieja Topy świetny. Ale czy możemy poświęcić chwilę fenomenalnej babci Walerii? :)

ocenił(a) film na 7
Migootka

Babcia na czele peletonu damskich kreacji aktorskich w tym filmie ;) Gra jakby od niechcenia. Oklaskuję na stojąco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones