PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767915}
6,1 32 160
ocen
6,1 10 1 32160
3,8 8
ocen krytyków
Po prostu przyjaźń
powrót do forum filmu Po prostu przyjaźń

jak w tytule, wyszedłem po 25min ... wszechobecna propaganda , dialogi sztuczne że żal tego słuchać , historie skomplikowane że żal oglądać !!! lis, olejnik, radiozet i tvn heheh ładnie tu opłacili aby zrobić 6,5 pkt !!!

ocenił(a) film na 2
zdeniu84

Pełna zgoda! Do tego cała banda klakierów z profilami założonymi jakoś "przypadkiem" przed premierą filmu zachwala to "dzieło"...

ocenił(a) film na 6
zdeniu84

Propaganda czego? Jakoś się nie dopatrzyłam. Czego oczekujecie po polskiej komedii? Chodzi o to, żeby się pośmiać,tytuły dostępne dla mas, które chcą odpocząć. Osoby podzielające powyższe opinie powinny mieć zakaz wchodzenia na podobne tytuły.

ocenił(a) film na 1
Oliwia1290

zakaz ?? hehe marze o takim zakazie :)
wystarczy mi logo TVN przy tytule , sam sobie zakaże isć na taki film ( zaznaczam że ze 2 było ok ale to już poświęciłbym się :)

ocenił(a) film na 6
zdeniu84

Może żle to ujęłam, ale myślę, że wiesz, co miałam na myśli. Po prostu to są filmy dla mas, które wychodzą na takie filmy, by na chwilę uwierzyć w magiczne, cukierkowe życie :), a po polskich komediach się nie oczekuje wiele.

ocenił(a) film na 1
Oliwia1290

Olivka ... ja lubie takie filmy , szczerze !!! to jest jak medytacja jednak ten film to przesada, dialogi sztuczne, problemy sztuczne , historia z dupy wyssana , wszystko jest na siłe ... podejrzewam że ten film powstał aby umieśćić w nim reklame , lokowanie produktu i TVN :)
tego nie zniosę w filmie :)

ocenił(a) film na 7
zdeniu84

Proponuje wtedy obejrzeć pielgrzymke z logo TVPIS,lub TVTRWAM :D

ocenił(a) film na 3
Oliwia1290

"Ojcem nie jest ten kto spłodził, ale ten kto wychował" - idealny przykład lewackiej propagandy.

ocenił(a) film na 7
SyropZcysterny

Nie, ojcem jest oczywiście ten kto spłodził, a później porzucił.

ocenił(a) film na 7
zdeniu84

Hola, hola... Nie obejrzany film do końca, wiec filmu nie oceniajmy ;) Bądźmy rzetelni w wystawianiu ocen uwzględniając całokształt składający się również z gry aktorskiej, ścieżki dźwiękowej, zakończenia, a nawet napisów końcowych <Z tym ostatnim to żart> Utrzymujmy portal na poziomie. Nie wypowiadajmy się i nie wystawiajmy ocen filmów których nie obejrzeliśmy! Zaznaczmy sobie, że ''Nie interesuje mnie'' i będzie git, albo zmuś się, obejrzyj do końca i dopiero wystaw to 1 !!!

ocenił(a) film na 1
AldonaCh

serio ? :)
film zmusił mnie do wyjścia z kina to chyba wystarczy do 1 ?
jeśli oglądałbym film i usnał z nudów to nie mogę dać oceny bo .. przespałem może ciekawe wątki ? :)))
hmm... ?

zdeniu84

W takim wypadku nie oceniaj wcale. 25 minut to nawet nie połowa, więc niewiele możesz powiedzieć o beznadziejności tego filmu. Sama mam kilkanaście takich seansów - zaczęłam oglądać i po 15 minutach mnie tak znużył, że przerwałam. Mimo to oceniam dopiero, gdy uda mi się zrobić kolejne podejście z dotrwaniem do końca.

ocenił(a) film na 1
Patianna

dobrze ... masz racje
z jednym ale :)
ja to zrobiłem aby po mnie osoby nie straciły wieczoru i nie musiały siedzieć w kinie na nudnym filmie zamiast np. wybrać się na coś innego lub pójśc na kolacje :)
więc .... to było w słuszej sprawie :0
wybaczamy ? :D

ocenił(a) film na 6
zdeniu84

Nie, gdyż kierując się wyłącznie tego typu opiniami, filmu bym nie obejrzała. Jednak, jak to zwykle bywa nie kieruję się opinią i zdaniem innych i nie żałuję. Film arcydziełem polskiej kinematografii nie był, jednak mi się podobał

TakaSeJa

"trudno, co robić.... "
Jak mawiał Miś.

ocenił(a) film na 1
TakaSeJa

może Ci się podobać nawet film " kac wawa " nie moja sprawa jednak jeśli film zmusza mnie do wyjścia z kina jest 1 .. sorry :)

ocenił(a) film na 5
zdeniu84

Patrząc na Twoje najwyżej oceniane, nie rozumiem, czemu nie spodobał Ci się ten film. Jest idealnie w Twoim guście. Zdziwiłbyś sie, ilu ludzi uważa za gniot ,,Zanim się pojawiłeś"

ocenił(a) film na 1
laxman

odpowiem w Twoim stylu ...
szkoda że nie masz nicku LUXMAN - uwieliam tą firmę

ocenił(a) film na 5
zdeniu84

No niestety! Nie ma tak łatwo

ocenił(a) film na 1
laxman

nie wiem skąd wiesz jaki mam gust ? oceniłem ze 100 filmów , ponad to ja sam nie do końca jestem penien jaki mam gust, zależy od humoru, od pogody , od gry aktorskiej i samych aktorów , od wspomnień ...
a co do " zanim się pojawiłeś " to znam ludzi którzy uważają że to gniot ale co z tego ? jak to się ma do mojej oceny "po prostu... " ?

ocenił(a) film na 5
zdeniu84

Najmocniej przepraszam.
Wmieszałem się w dyskusję licząc na jakąś wymianę zdań, ale nie jesteś do tego odpowiednią osobą. To nic złego, nie ma się czego wstydzić, nie każdy dysponuje szerokim intelektem.

ocenił(a) film na 1
laxman

" szerokim intelektem "

użytkownik usunięty
zdeniu84

niektorzy ludzie wyznają zasade 'moja prawda jest najmojsza' i wymagaja by wszystko robic po ich mysli i jeszcze uwazaja sie za inteligentniejszych, takich trzeba olewac. dzieki za ostrzezenie przed filmem

ocenił(a) film na 1

nie ma za co :)

zdeniu84

Propaganda czego?
Czy może to następny naro-kato-pisi leming dostrzegający źdźbło w cudzym oku...
Polecam Wiadomości w TVPiS; Dziennik Telewizyjny w stanie wojennym to igraszki w porównaniu do tego szamba!

ocenił(a) film na 1
antypis

ha ha :)
tak tak , wyżyj się w sieci :)
ps. w dupie mam pis , w dupie ma religie ..

zdeniu84

Tak Ci się tylko wydaje.
Te formacje natomiast nie mają w dudzie Ciebie!

ocenił(a) film na 1
antypis

serio ?
naprawdę chce Ci się pisac takie rzeczy w sieci ?

antypis

Wypad z tą polityką tam gdzie jej miejsce.

ocenił(a) film na 8
zdeniu84

sam jesteś gniot...

ocenił(a) film na 1
yeti019

nastepny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones