PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767915}
6,1 32 166
ocen
6,1 10 1 32166
3,8 8
ocen krytyków
Po prostu przyjaźń
powrót do forum filmu Po prostu przyjaźń

Gdzie nie czytam recenzji, jest bardzo wychwalana, co w sumie mnie nie dziwi, bo bardzo ją lubię i cenie! I w sumie w każdej recenzji pojawia się nazwisko Więdłocha, a inni jakby schodzą na drugi plan. Możecie mi powiedzieć jakie są wasze opinie na temat jej roli? :)

ocenił(a) film na 7
filmowiec_12_filmweb

Bo nie jest plastikowa, bo jej gra nie jest przerysowana, bo naprawdę widać, że jest niezłą aktorką i po prostu sympatyczną dziewczyną. Musiała pokazać sporo emocji (nie będę spoilerować dlaczego) i wesołych i smutnych i raczej jej się to udało.

filmowiec_12_filmweb

moim zdaniem Więdłocha jest jedną z nielicznych aktorek młodego pokolenia, która mogła w tak naturalny i profesjonalny sposób udźwignąć postać, którą grała. z resztą aktorka jest mocno chwalona od czasu Planety Singli ;)

filmowiec_12_filmweb

Biorąc pod uwagę co miała do zagrania, zrobiła to bardzo dobrze. Muszę powiedzieć, że mój szacunek do niej jako aktorki wzrósł jeszcze bardziej po tej roli. Czytałam gdzieś, że wg niektórych pszeszarżowała i nadinterpretowała, ale jak dla mnie idealnie oddała emocje, które miała przekazać. Sam jej wątek w tym filmie w ogóle do mnie nie trafił (z uwagi na moje doświadczenia życiowe w tej kwestii), ale gra aktorska już tak.

ocenił(a) film na 3
lavendeer

Ona jest dobra, ale to co miala zagrac nie dawalo jakis wielkich możliwosci
Mam nadzieje ze jej najlepsze role jeszcze przed nami

kolorowo

Otóż to, ja też liczę na to że będzie jeszcze miała szanse naprawdę wykazać się w filmach.

lavendeer

Mój tata jest w identycznej sytuacji, w jakiej była postać pani Więdłochy. Dla mnie zagrała tak jak powinna.

filmowiec_12_filmweb

Zgadzam się. Była świetna. Ona i Topa zagrali najlepiej w tym filmie moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones