PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605001}

Po prostu walcz 2

Never Back Down 2: The Beatdown
6,8 28 526
ocen
6,8 10 1 28526
Po prostu walcz 2
powrót do forum filmu Po prostu walcz 2

słaby film

użytkownik usunięty

zanim film trafił do kin, po trailerach można było się spodziewać że film będzie nieudany a sceny walki będą ważniejsze niż fabuła która zresztą jest słaba.I fakt film jest słaby a jedyne co może robić wrażenie to walki.Bohaterowie trenują by wygrać beatdown a takich podobnych filmów jest masa. ocena 6 twórcy filmu powinni pomyśleć co najbardziej podobało się widzom w pierwowzorze i stworzyć film podobny do poprzedniczki z inną fabułą.

ocenił(a) film na 8

fabuła kiepska, ale to ma być film sportowy i taki jest, więc za to 8!

Zgadzam sie. W 2 czesci to walka byla najwazniejsza, a nie fabula, ktora byla w tej czesci slaba. Podobala mi sie za to postac Case, ktora zagral Michael Jai White. Wielki szacunek. Dla mnie 2 czesc na 7/10. Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
Shurtugal_Eragon

Tak Jai White potrafi dobrze walczyć i zapewne nie potrzebuje do pomocy kaskaderów :D

użytkownik usunięty

Shurtugal_Eragon oglądałeś Undisputed 2 lub 3 ??

Jeszcze nie, ale na pewno obejrzę ;)

użytkownik usunięty
Shurtugal_Eragon

Scott Adkins w roli Boyki tam wymiata :D

ocenił(a) film na 5

dobre porównanie. Undisputed -film 100 razy lepszy nisz ten gniot dla nastolatków.

ocenił(a) film na 5
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
hercules38

Patrząc po twoich ocenach innych filmów nawet nie chce mi się z Tobą rozmawiać, Pewno masz około 15 lat i "nic" nie wiesz o kinematografii. Twoje niektóre oceny są wręcz śmieszne, ale nie będę się z Tobą kłócił, masz prawo do własnego zdania ale nie masz prawa obrażać innych, polecam przeczytać regulamin Filmwebu!
Do tego poćwicz ORTOGRAFIĘ! Bo tego czytać się nie da! :D
Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
hercules38

To ty wypowiedziałeś się pod moim postem :D oooo widzę koniecznie chcesz dostać bana.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
hercules38

Człowieku podaj mi chociaż kilka argumentów dlaczego ten film zasługuje na więcej niż 6/10,
bo puki co tylko mnie obrażasz, jeśli chcesz możemy porozmawiać inaczej i wjadę ci na to twoje niskie IQ.
I naucz się w końcu pisać, bo jak na 23 lata przydał by ci się powrót do podstawówki -_-

użytkownik usunięty

Do tego nawet nie potrafisz dobrze ułożyć zdań, najpierw poćwicz pisanie a potem wypowiadaj się na forum, gdyż swoją głupotą tylko się ośmieszasz, do tego radzę nie używać wulgaryzmów bo za to można dostać bana od Filmwebu.

ocenił(a) film na 9

dlatego ze jest dobry kazdy normlany to zauwazy widac ze sie nie znasz na dobrych filmach a jak nie kumasz o co m ichodzi z tym ze jest dobry to sie bujaj

użytkownik usunięty
hercules38

Człowieku, film z pewnością miał duże ambicje ale im po prostu nie wyszło, mam prawo mieć swoje zdanie, jak coś ci nie pasuje to owszem możesz się na ten temat wypowiedzieć ale nie w sposób wulgarny, i nie obrażając mnie, bo to ci nic nie da.
Łatwiej byłoby te sprawę przedyskutować bez obraz, w sposób kulturalny, ale ty najwyrazniej inaczej nie potrafisz gdyż jesteś zle wychowany, i mało inteligenty.

ocenił(a) film na 9

zza 1 razem cie nie obrazilem dopiero potem

użytkownik usunięty
hercules38

Dobra skończmy już tę kłótnię, bo dalsze sprzeczanie się nie ma sensu, ty zostań przy swoim zdaniu a ja zostanę przy swoim, pasuje ci taki układ?
Mam ciekawsze rzeczy do roboty niż kłócenie się z Tobą.

ocenił(a) film na 9

dobra jak se chcesz i tak to ja mam racje ale ok p;

użytkownik usunięty
hercules38

Ja wiem swoje a ty wiesz swoje, na tym zakończmy.

ocenił(a) film na 9

milego wiedzenia ;p

użytkownik usunięty
hercules38

Narka :)

ocenił(a) film na 9

narka xd

co ty za glupoty gadas jakis slaby dobry i fajny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones