PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443860}

Po prostu walcz!

Never Back Down
7,3 93 151
ocen
7,3 10 1 93151
4,9 7
ocen krytyków
Po prostu walcz
powrót do forum filmu Po prostu walcz!

Moim zdaniem-schematyczny, przewidywalny do bólu gniot. Film dedykowany gimnazjalistom, którzy są obijani przez silniejszych i jednocześnie fascynują się sztukami walki, licząc że kiedyś, po lekcjach u mistrza Ping- Ponga przy ochach i achach płci pięknej obiją publicznie prześladowców ;-) Od mniej więcej 20 minuty można przewidzieć resztę tego "dzieła" bez ryzyka wpadki.

ocenił(a) film na 3
Tomsi79

Haha, genialne podsumowanie tego filmu!

Pamiętam, że kilka lat temu w gimnazjum miałem pewnego kumpla, którego strasznie jarał ten film, ten i Hooligans. Zawsze mówił, że po ich obejrzeniu czuje się "nabuzowany". I w sumie nie ma się co dziwić, w końcu gimnazjum, ten wiek, to "rozumowanie". Po kilku latach obejrzałem ten film i w sumie pomyślałem, że coś w tym jest, ten film może się podobać głównie "nabuzowanym gimbusom", bo raczej dojrzalszemu widzowi wyda się kiepski, dziecinny.
Pozdro :)

ocenił(a) film na 5
Victor_

Po prostu walcz przy Hooligans nawet nie ma porównania. Tam to ma jakiś sens.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Co fakt to fakt

Tomsi79

Też uważam, ze to schematyczny i przewidywalny do bólu, ale film nie gniot. Widziałem gorsze. Dziwi mnie wysoka ocena, ale to chyba za walki.

ocenił(a) film na 6
McLlovin

Wiesz, ten rodzaj filmów ma dość ograniczone możliwości rozwoju fabuły, dlatego wiele elementów się powtarza i trudno potem o uznanie filmu za odkrywcze arcydzieło

ocenił(a) film na 6
Tomsi79

Niestety coś w tym jest, zapraszam do porównania z moją opinią http://filmmania.blog.onet.pl/2017/03/01/po-prostu-walcz/

ocenił(a) film na 6
Tomsi79

Wiesz, ten rodzaj filmów ma dość ograniczone możliwości rozwoju fabuły, dlatego wiele elementów się powtarza i trudno potem o uznanie filmu za odkrywcze arcydzieło

ocenił(a) film na 6
Tomsi79

Ale wypociny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones