PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427393}

Pocałunek o północy

In Search of a Midnight Kiss
6,7 3 029
ocen
6,7 10 1 3029
7,0 3
oceny krytyków
Pocałunek o północy
powrót do forum filmu Pocałunek o północy

zauważyłam, że niektórzy w komentarzach pisali, ze film był nudny zuepłnie się z tym nie zgadzam i wydaje mi sie ze do konca nie zrozumieliscie tego filmu te zwykłe dialog, ta gra aktorska, zblizenia na twarz gdzie widac wszytskie niedoskonalosci to ma pokazać jak bardzo ten film jest realistyczny i sprawia złudzenie prawdziwej historii. Bez żadnych upiększeń pozwala widzowi utożsamić się z nią.

ocenił(a) film na 9
silver_tear

Dokładnie tak! I kamera łapała nawet takie detale jak odpryśnięty lakier na paznokciu Viviane. Genialne w swojej zwykłości i generalnie takie filmy do mnie trafiają, bo nie są nadęte i powypychane sztucznymi dialogami...tylko są zwykłe, takie jak występują w naturze, dwójka bohaterów to dwójka ludzi, którzy mogliby istnieć. I te momenty, kiedy wybuchałam śmiechem...z banalności sytuacji lub z jej po prostu śmieszności. Super sprawa, polecam gorąco ten film. Naturalizm i prawda. I w ogóle postać Min - to też jest niezły wątek.
to the Wind of change...^^

ocenił(a) film na 9
silver_tear

Prawda.
Film absolutnie nie jest nudny. Jest klimatyczny, dość powolny, pozwala skupić się na rozterkach bohaterów, utożsamić się z nimi.
Mamy wiarygodne kreacje i dialogi, bohaterowie nie wyglądają jak żywcem wyjęci z okładek najpoczytniejszych szmatławców, wszystko jest takie "ludzkie", no i czarno-białe zdjęcia są urzekające.
Uwielbiam do niego wracać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones