PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10860}

Pocałunek węża

The Serpent's Kiss
6,3 534
oceny
6,3 10 1 534
Pocałunek węża
powrót do forum filmu Pocałunek węża

nudy

ocenił(a) film na 1

Plytki, nudny film, ktory opowiada historie o niczym...z doborowa obsada...ale tak sie czasami zdarza + nieciekawa tym razem muzyka Bregovica.

użytkownik usunięty
Joanna

Cóż...
Chyba jestem dziwna, bo bardzo lubię ten film. Nie nudziłam się w czasie jego oglądania ani przez moment. Podoba mi się pomysł połączenia duchowego między stanem ogrodu i stanem umysłu. W dawnych czasach projektowanie ogrodów było rodzajem sztuki, która miała przemawiać do oglądająch. W filmie mamy przeciwstawione dwa typy ogrodu - romantyczny, "angielski", bliski naturze, symbolizujący wolność i francuski - uporządkowany, symbolizujący ograniczenia. I do trgo poezja Marvella! Jak widać rózne rzeczy podobają się różnym osobom. :-)

ocenił(a) film na 10
Joanna

Oczywiście szanuję czyjeś zdanie, ale według mnie ten film wcale nie był płytki :)
Fakt, był stary, dlatego może to budzić niechęć w trakcie oglądania. Powoduje to także klimat , no bo to w końcu nie takie teraźniejsze czasy, ale z pewnością nie był denny.
Mnie osobiście bardzo się podobał i polecam go, ale rozumiem, jeśli ktoś po prostu nie ma ochoty go oglądać ;)

ocenił(a) film na 8
Joanna

Dla oglądaczy papki na pewno ten film jest słaby…

ocenił(a) film na 6
fubrawiec

Oczywiście, jeśli ktoś krytykuje "znany i uznany" film, od razu jest wielbicielem papki... Ja osobiście przychylam się do opinii, że to nudne kino i przy ekranie może trzymać tylko aktorstwo czy muzyka, a fabuła im bliżej finału tym bardziej robi się rozmyta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones