PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 132 952
oceny
6,9 10 1 132952
6,2 32
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

Nie wiem, może dlatego że większości przedstawionych tam sytuacji sam byłem świadkiem... Tak czy siak - ku mojemu zaskoczeniu - oglądało mi się go ciężko i nie wciągnął mnie. Nie podobał mi się również sposób realizacji, te "ścinane" sceny itd. Myślę, że to co sprawdziło się w "Weselu" tutaj niekoniecznie przyniosło pozytywny skutek. Obsada świetna choć trzeba powiedzieć, że Smarzowski ściągnął tu chyba z 80-90 % głównej obsady "Wesela". To raczej na minus niż na plus. Generalnie film wart obejrzenia, ale raczej wracać do niego nie ma sensu. Przynajmniej ja wracał nie będę. Zasłużone 5/10. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
raffaello_od_ferrero

Przyniosło. Film daje szokujące wrażenia o pokazuje do czego doprowadzają się alkoholicy w sposób max realistyczny.

"Ku mojemu zdziwieniu oglądało mi się ciężko, nie wciągnął mnie"

Ku zdziwieniu ? Przecież to miał być ciężki film i jest. Idiotów nie brakuje...

ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

Hamuj piętą. Dalsza dyskusja zbędna.

ocenił(a) film na 5
raffaello_od_ferrero

Mam podobne odczucia, pierwsza myśl po seansie to właśnie, "jak to się ciężko oglądało". Rozumiem, że miało być mocne, realistyczne kino ale dla mnie wyszło po prostu obrzydliwie. Inne filmy Smarzowskiego robiły na mnie duże wrażenie a po tym pozostał straszny niesmak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones