PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 132 952
oceny
6,9 10 1 132952
6,2 32
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

To by dopiero była oglądalność jak np. dzieciak za to, że matka odcięła mu internet tłucze ją krzesłem. FIlm o alkoholikach jest dla ludzi urodzonych w latach 60-80. Był już "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" i nie widzę w obu wielkiej różnicy.

+

+

ocenił(a) film na 10

Uważam, że ten film o uzależnieniu alkoholowym można odnieść do wszystkich uzależnień, a także do utraty kontroli nad życiem z różnych powodów, na przykład innych ciężkich chorób , w tym raka, cukrzycy, a także starości.
Bardzo rzadko w komentarzach poruszany jest temat samotności człowieka z problemami. Przy obecnym konsumpcyjnym modelu życia, szereg osób ucieka od problemów, w tym osób chorych, uzależnionych, a także starych i niedołężnych oraz umierających.
Aby zrozumieć problem, należy się z nim zetknąć w swoim życiu i w bliskim otoczeniu.
Ci co się nie zetknęli mówią na przykład, ach jakie to brzydkie, po co o tym mówić. Sama tak myślałam jak byłam bardzo młoda.

ocenił(a) film na 9

Hmm... Przyznaję, że "Sala Samobójców" w wersji Smarzowskiego mogłaby być filmem wielkim ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones