PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 132 952
oceny
6,9 10 1 132952
6,2 32
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

Najlepsza scena to jak Mania oddawała koledze męża 50 zł ale niebęde spoilerował he, sami
zobaczcie :D

ocenił(a) film na 7
rafalk13

Z tego co pamiętam, to nie koledze męża, a samemu mężowi. Choć mogę się mylić. Ktoś pamięta dokładnie?

ocenił(a) film na 8
konio93

Nie mylisz się, to był mąż ;)

g_a_g_a

bez różnicy, scena bardzo intelektualna i charakterna.......:D

rafalk13

Stary, tej "sceny" nie było w książce to raz. Jeśli już potrafisz czytać, to polecam lekturę. I nie wiem co Cię tak bawi? Przemoc? Może zacznij oglądać filmy dla dorosłych jak sam coś przeżyjesz?

nikitablack

Hehe śmieszny jesteś ale musisz mieć smutne życie że takie książki czytasz, przecież ten film to meliniarska komedia a nie dramat. Skąd możesz wiedzieć kim jestem i co przeżyłem ale potrafię rozróżnić w przeciwieństwie od Ciebie dobry film dla dorosłych od meliniarskiej komedii.

ocenił(a) film na 8
rafalk13

meliniarska komedia? przecież to jest dramat jakich mało w polskiej kinematografii. dla mnie film (jak i książka zresztą) bardzo dosadne. smutne i przerażające, chwilami wręcz obrzydliwe. jak sam nałóg.

m_anna

Zacznijmy od tego że dramatem człowieka jest jak nie umie myślieć samodzielnie (mądrze). Trzeba być jebniętym rzeby wszystkie pieniądze wydawać na wódke. Dlatego dla mnie tacy ludzie pierw sa debilami a potem alkocholikami, a w tym filmie są przedstawieni w groteskowej formie meneli poto żeby film miał nośność.

rafalk13

"rzeby" :D faktycznie świecisz intelektem

olaf6678

ortografia jest dla takich lam jak ty. hehe

rafalk13

To była bardzo brutalna scena. I straszne było też to, że towarzystwo patrzyło obojętnie na tę przemoc. A rafalk13 wrecz oklaskuje zachowanie męża Manii. Jak może się to komuś podobać? Żeby nazwać ją najlepszą i charakterną? Chyba raczej najokrutniejszą!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones