PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 132 954
oceny
6,9 10 1 132954
6,2 32
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

Oczywiście pojawią się głosy, że temat znany, nic nowego etc. A prawda jest taka, że film wali w łeb jak młot pneumatyczny. Jeden drugi trzeci "alkoholik" powie iż to lipa, że nigdy nie obejrzy. Dlaczego? Gdyż przypomni sobie piciorys i sen na jawie/jawę we śnie... A to na pewno boli.

Ciężko się ogląda. Ale! warte polecenia. KLASYK!!! (ku przestrodze)

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
wmbco

Również uważam, że jest to najlepszy i najbardziej dojrzały film Wojtka. Nie mogę się doczekać, aż kupię go na Blu-Ray.

ocenił(a) film na 10

A ja czekam z niecierpliwością na następny film.

ocenił(a) film na 3
wmbco

gdzie ten film wali w łeb. też pije dużo czasem za a ten film mnie po prostu nudził.

ocenił(a) film na 10
wmbco

Tak. Nadal tak uważam.

ocenił(a) film na 9
jagoda49

Zgadzam się w 100% ostatnia scena mnie rozkur...

ocenił(a) film na 10
lukasz121246

Szkoda, że mało osób ją zrozumiało.

ocenił(a) film na 9
wmbco

Zrozumiałem i ona jest świetna

ocenił(a) film na 9
wmbco

Po pierwsze bije pod tym względem, że jeśli chociaż wie się 10% o chorobie alkoholowej to dużo z tego filmu zrozumie. A jeśli ogląda to alkoholik tak jak ja wie o co chodzi w każdej scenie.

ocenił(a) film na 10
szczupok16

W takim razie polecam film Pętla z 1957 jeśli nie oglądałeś.

ocenił(a) film na 9
wmbco

Oglądałem wiele o tematyce alkoholowej, wiadomo że Pętla to podstawa. widziałem: 'Kiedy mężczyzna kocha kobietę'
Nazywam się Bill W
Wszyscy jesteśmy chrystusami
Lot
28 dni
handlarz cudów
Żółty szalik (wybitny)
Boisko bezdomnych
może mnie coś ominęło ciekawego??

ocenił(a) film na 8
szczupok16

Wiem, że odpisuje na stary post, ale mogę polecić jeszcze jeden dobry film o tematyce alkoholowej, a mianowicie "Wszystko bedzie dobrze" (główną role gra Wieckiewicz).
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones