PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 132 954
oceny
6,9 10 1 132954
6,2 32
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

Uwielbiam Filmy Smarzowskiego , jestem jego fanem . Doskonale i realistycznie przedstawia problemy uchwycone w kadrze , doskonale i bez ubarwiania przekazuje problematykę , temat jaki przedstawia akurat w tym filmie problem alkoholizmu. Doskonale role naszych aktorów Robert Więckiewicz - jest The Best super odegrał swoja role , Julia Kijowska , Jacek Braciak , Andrzej Grabowski - uwielbiam go ma talent i to coś , Kinga Preis - jak zawsze nie do podrobienia naturalna , w takich rolach lubię ja najbardziej , Marcin Dorociński , Izabela Kuna , Arkadiusz Jakubik . Film ma u mnie zasłużone Hot 10 i jest The Besciakiem na mojej liście wśród wielu innych ulubionych filmów. Doskonałe Mocne Polskie Kino Polecam !!!!!!!!!!!!!!! i warto mieć ten film w swojej kolekcji - ja mam.

sebastiannycz

Gdzie tu rewelacje widzisz ??? Film pokazujący polską ,szarą rzeczywistość ,pełną pijaństwa i seksu ???

ocenił(a) film na 10
Pasterz21

to właśnie to ze to pokazuje jest rewelacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sebastiannycz

idź się leczyć na głowę ,bo na nogi za późno

ocenił(a) film na 10
Pasterz21

dziekuje skorzystam i zapraszam ze mna

ocenił(a) film na 8
sebastiannycz

Bliska mi osoba przeszła przez wszystko co pokazano w filmie, dlatego mogę z całą stanowczością powiedzieć że to obraz ważny i całkowicie realistyczny. Powiem więcej, brak filmowej struktury to tutaj zabieg celowy i znaczący, tak jak w życiu alkoholika nie ma żadnej struktury poza upodleniem, potrzebą picia i jej zaspokajaniem.
Ewidentnie nie jest to film do obejrzenia ze znajomymi "przy browarku".

ocenił(a) film na 10
oider

Potwierdzam i zgadzam się z tym. zapraszam do grona moich znajomych na Film Web

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones