PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97732}

Pod kluczem

Lockdown
7,0 2 066
ocen
7,0 10 1 2066
Pod kluczem
powrót do forum filmu Pod kluczem

Film ogólnie całkiem dobry, ale początek wyjątkowo marny. Nie wierzę, że w rzeczywistości w takiej sytuacji do więzienia trafiłaby cała trójka bohaterów:
1) (tu nie jestem pewien chronologii wydarzeń) W czasie napadu pływak był na zawodach, gdzie widziała go masa ludzi, bądź też napad był sporo wcześniej, a w takim wypadku przecież jest duża szansa, że mógł zupełnym przypadkiem znaleźć się z zabójcami w jednym samochodzie.
2) Napastników było dwóch, więc dlaczego świadkowie "rozpoznali" całą trójkę?
3) Na pistolecie były odciski palców trzech osób, a strzelały tylko dwie, więc należało założyć, że odciski co najmniej jednej znalazły się tam przez przypadek.
4) W Stanach obowiązuje zasada domniemania niewinności, więc w świetle tak marnych dowodów (czy raczej ich braku) sądzę, że skazany zostałby tylko ten, który strzelał do policjantki.

Z powodu tych rozterek wystawię tylko szóstkę.

Jahmaican

Dokladnie, mnie tez to razilo w oczy, w dodatku cala trojka byla na zawodach, wiec wszyscy mieli alibi, a wszystkie mcdrive(czy jak to sie w stanach zwie) sa monitorowane, wiec napewno sprawcy zostali nagrani na kamere

Jahmaican

Zgadzam się w 100% identyczne wątpliwości, spostrzeżenia :) Nawet podobny komentarz padł z mych ust w czasie oglądania filmu

ocenił(a) film na 8
Jahmaican

Masz, rację, Człowieku! To bzdura nieziemska. To się zdaje się nazywa "scenariusz pretekstowy". Chodzi tylko i wyłącznie o "umieszczenie bohaterów w z góry upatrzonych realiach dramatycznych". Niedobrze...Niemniej, film FANTASTYCZNY!

ocenił(a) film na 6
Jahmaican

ja także daje 6 bo dupy nie urywa:D
Szczerze mowiac myslalam ze w tym wiezieniu zacznie sie cos wiecej dziac a chwilami byl zwyczajnie nudny. Widzialam lepsze filmy o tematyce wieziennej. nic sie w tym filmie nie trzymalo kupy wiec sie zgadzam z Twoja wypowiedzia w 100%. Rezyserowi po prostu nie wyszlo;) pzdr

Jahmaican

Dla mnie największym idiotyzmem filmu było to że gościu strzelił w plecy tej pracowniczce z mcdriva, ot tak dla zabawy .

ocenił(a) film na 4
Faraon_5

To żaden idiotyzm, takich gości jest pełno na sadolu, takich co wyciągają spluwy, kiedy są otoczeni przez policję też.. Takie już życie w hameryce

Jahmaican

Zapomniałeś o kluczowym dowodzie, który był nie do podważenia. Wszyscy oni byli czarni. Sam jako sędzia uznał bym to za korronny dowód i zakończył rozprawę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones