PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372997}

Pod księżycem Caroliny

Carolina Moon
6,1 3 889
ocen
6,1 10 1 3889
Pod księżycem Caroliny
powrót do forum filmu Pod księżycem Caroliny

Ktora z ekranizacji utworow Nory Roberts wydaje sie wam najciekawsza.bo mi oczywiscie ze Ksiezyc nad Karolina,drugie miejsce nalezy do Nieba Montany trzecie-Na bagnach Luizjany;)

ocenił(a) film na 8
norbuss93

ja do tej pory oglądałam tylko "Księżyc nad Karoliną" i "Angels Fall". Carolina Moon bardzo mi się spodobało. Chciałabym oglądnąć więcej ekranizacji książek Nory Roberts ;) Ktoś może coś jeszcze poleci? :)

db2

Niebo Montany jest fajne ;p

ocenił(a) film na 8
db2

najlepszy jest Carolina Moon i Błękitny Dym .

norbuss93

Mnie osobiście podobała się "Na bagnach Luizany" oraz "Carnal Innocence"

ocenił(a) film na 8
norbuss93

Niebo Montany - bardzo fajne, aż byłam zaskoczona, jednak końcówka zepsuła cały efekt. Zaczęło się, kiedy Jesse porwał tą siostrę Willi. Wszystko było nie tak jak być powinno. Ale ogóle wrażenie ok. Księżyc nad Karoliną - jak mi się podobał ten film. A główna aktorka idealna. Bardzo ją lubię. Ogólnie większość ekranizacji nie jest zła. Pamiętam jak kiedyś na tvp1 czy tvp2 był taki cykl w każdą niedzielę o 22 leciały właśnie ekranizacje książek Nory Roberts. Cóż, niestety książki pani Nory są genialne a filmom daleko do tego ;/

ocenił(a) film na 7
norbuss93

Ja jako pierwszy widziałam "Błękitny dym" i to było moje pierwsze "spotkanie" z Norą Roberts :) film mi się strasznie spodobał ale to w książce się zakochałam a później poszło z górki :) jedna książka lepsza od drugiej :D

ocenił(a) film na 7
Tindela

Ale zgadzam się z moją przedmówczyniom (aneant89) ekranizacjom daleko do książek :(

PS: Kto wybiera książki do ekranizacji? Ja osobiście wybrała bym "Życie na sprzedaż" "Bezwstydną cnotę" albo "Świadka"
A wy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones