PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94051}

Pod słońcem Toskanii

Under the Tuscan Sun
7,0 49 469
ocen
7,0 10 1 49469
7,2 4
oceny krytyków
Pod słońcem Toskanii
powrót do forum filmu Pod słońcem Toskanii

miły, radosny, szczery, pogodny, za każdym razem dający tą samą dawkę uśmiechu i wzruszenia w prostych scenach zapisany piękny obraz z miłym dla oka polskim akcentem.

Film, do którego za każdym razem powracam z tą samą ochotą i jedna z najlepszych ról Diane Lane w jej dorobku twórczym. Nic tylk oglądać!

ocenił(a) film na 9
Artur_G__Kaminski

zgadzam się absolutnie. Świetnie powiedziane. Za każdym razem z przyjemnością oglądam ten film

Vanilla34

Nic dodać nic ująć. Piękny film. I biedronki <3

ocenił(a) film na 8
OurWorldIsMagic

Też właśnie obejrzałam :) Pozytywnie nastraja.

ocenił(a) film na 7
anais_5

dokładnie po obejrzeniu tego filmu jestem cała w skowronkach :D

goldendagger

a ja myślałam że tylko mnie on pozytywnie porwał, a co mnie zaskoczyło obejrzeliśmy go z zaciekawieniem "oboje".. :)

ocenił(a) film na 7
dorotka_a

Widziałam ten film już z 5 razy i nigdy mi się nie nudzi, a co więcej chcę jeszcze.:) No i zgadzam się z autorem tematu.

użytkownik usunięty
Artur_G__Kaminski

uwielbiam ten film, poprawia mi humor, choc im wiecej razy go ogladam to widze pewne niedociagniecia i pewna naiwnosc :> ale i tak go lubie, diane jest fantastyczna w tej roli

ocenił(a) film na 10
Artur_G__Kaminski

Zgadzam się. To jeden z tych filmów, po których smucę się, że się skończył i boję się włączyć coś kolejnego, z obawy przed tym, że nie będzie tak... doskonałe.

ocenił(a) film na 1
Artur_G__Kaminski

Sarkazm, rozumiem?

grizley

Jednak nie rozumiesz. ;)

ocenił(a) film na 9
Artur_G__Kaminski

Też uwielbiam ten film. O co jakiś czas wracam do niego.

ocenił(a) film na 9
Artur_G__Kaminski

Opinia napisana 12 lat temu, a dalej aktualna :) Idealnie ujęte w słowach to co czuję zawsze po obejrzeniu tego filmu

ocenił(a) film na 8
Greczi

Obejrzalam ten film dopiero dzisiaj, ale jest tak pięknie opowiedziany, że się popłakałam, a nie zdarza mi się to! przepiękny klimat i widoki i historia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones