PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603930}

Pod skórą

Under the Skin
5,6 18 061
ocen
5,6 10 1 18061
7,3 29
ocen krytyków
Pod skórą
powrót do forum filmu Pod skórą

Moim zdaniem ten film opowiada o kosmitach, którzy przybyli na Ziemię i potrzebują skór ludzkich, po to, żeby móc eksplorować naszą planetę. Uważam, że ich planem było użycie kobiety jako przynęty, bo jak wiadomo na ładną kobietę złapie się każdy facet i tym sposobem mogli uzyskać jak najwięcej skór w krótkim czasie. Potem, kiedy wnętrze człowieka się rozpuściło mogli się za niego przebrać i zasiedlać lub też jedynie poznawać dalej Ziemię. Dlatego też na początku był jeden gościu na motorze a potem już czterech. A kiedy Laura przyprowadziła faceta ze zniekształconą twarzą to musieli go wypuścić, no bo przecież zbytnio przykuwałby uwagę. Natomiast potem stwierdzili, że nie wypuścić a zabić, no bo zaraz by ludziom naopowiadał co to widział.
W przypadku Laury eksplorowanie Ziemi skończyło się na tym, że zdołała poznać naturę kobiet jako istot delikatnych i wrażliwych oraz mężczyzn, którzy dążą do tego samego celu, tylko różnymi sposobami.
Film bardzo mi się podobał, bo rozkminiałam go dwa dni, ale za to jaka była moja radość, kiedy wszystko ułożyłam sobie w całość opisaną powyżej! :D

luciennekg

dzięki za podzielenie się swoją interpretacją, mnie trochę znużył i musiałem przewijać... odpuściłem sobie resztę po połowie.

ocenił(a) film na 10
luciennekg

W oryginalnej powieści mięso z facetów jest przerabiane na rarytas dla obcych istot. W filmie sposób zabijania ofiar wygląda na kosmiczny ubój rytualny.
A sednem filmu jest przemiana nieludzkiej istoty w ludzką, emocjonalnie, duchowo etc.

luciennekg

"W przypadku Laury eksplorowanie Ziemi skończyło się na tym, że zdołała poznać naturę kobiet jako istot delikatnych i wrażliwych [...]" a w jak sposób jest to pokazane? Ja tego nie wychwyciłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones