PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671646}
4,2 10 920
ocen
4,2 10 1 10920
2,8 5
ocen krytyków
Podejrzani zakochani
powrót do forum filmu Podejrzani zakochani

Byłem na tym filmie w kinie i dziś na dodatek kupiłem sobie ten film na DvD z Party i bardzo fajna
komedia.

użytkownik usunięty
PawelKora

Jak dla mnie rewelycyjna komedia pomyłek. Wydaje mi się , że od czasów nagonki pana Raczka na Kac Wawe, bardzo dużo ludzi, nie chce już oglądać polskich komedii. Po za tym tak samo jak w przypadku Kac Wawy, tak i tutaj widzę wielu ludzi dało jedynki po obejrzeniuzwiastunu, albo w ogóle filmu nie oglądali. Jak dla mnie 10/10

ocenił(a) film na 4

no ja również już pisałem o tym w jednym temacie:
http://www.filmweb.pl/film/Last+Minute-2013-673532/discussion/Nie+ogarniam+ludzi ,2259993#post_10395940

polacy są jakimiś kretynami chyba...nic się nie podoba

ocenił(a) film na 2

Masz bardzo wysublimowany gust filmowy nie ma co...FACEPALM. Ciekawi mnie tylko jak oceniłeś poranek kojota albo chłopaki nie płaczą, 20/10??

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Niestety nie ma oceny wyższej niż 10 . Poranek Kojota , Chłopaki nie płaczą obydwa na 10 bo to klasyka polskich komedii ostatnich lat .

ocenił(a) film na 2

WOW co ty nie powiesz....szaleeeeństwo, bo myślałem, że skala ocena na FW dochodzi do 30...

WujekChu1ek

to się dopiero inteligencją popisałeś...

ocenił(a) film na 2
CyBerGH0ST

A, dzięki, nie każdy jest tak mądry jak ja i nie widzi tandety w tym filmie... Praca kamery lepsza niż w Avangers, to żeś do*jeb*ł!!!!

ocenił(a) film na 6

Komedia może nie rewaluacyjna ale na pewno za nisko oceniona

użytkownik usunięty
makolsztyn

Też tak uważam .

PawelKora

10/10? Oj... chyba inny film widzieliśmy! Ganianie się po hotelu w takt kiepskiej fabuły to za mało żeby wydać na kino, a już kupić to na DVD po obejrzeniu w kinie..?! Zadziwiające... Nie polecam 3/10... 3 - ponieważ jest kilka scen przy których można się uśmiechnąć. Lecz reszta zabija całą przyjemność oglądania. Oraz ten kapelusik głównej bohaterki... Film na poziomie Kacwawa lub nawet gorszy.

PawelKora

Power Rangers w kosmosie na 10. Temu panu (Paweł Kora) gratulujemy sponsoringu. Albo głupoty.

ocenił(a) film na 10
babciapaket

Wszystkie PR oglądałem na polsacie i wszystkie serie do 6 bardzo mi sie podobały

PawelKora

Mi też się wiele filmów podoba ale nie ze względu na ich mertytoryczną czy artystyczną wartość a raczej nostalgiczne podejście chociażby, co nie znaczy, że oceniam je tak wysoko. Ten ranking nie służy do tego, żeby odzwierciedlać tego typu skalę ocen a racjonalne podejście do tematu.
Chociaż.. patrząc na twój post czy ranking, może rzeczywiście nie jest to portal dla mnie.

ocenił(a) film na 2
PawelKora

Proponuje zrobić sobie kopie tego DVD w razie zbyt częstego oglądania płyta może ulec deformacji i wpłynąć to może znacznie na jakość filmu... Polecam zrobić duplikat DVD gdyż film jest tego wart na prawdę...ehhhhh co za ludzie, skąd w ogóle ty się nazywasz??

ocenił(a) film na 5
WujekChu1ek

Czemu takie poruszenie?
Wyrazil swoje zdanie ot co. Tobie sie nie podobal film, jemu tak.
W czym problem widzisz, ze jestes taki zlosliwy?

ocenił(a) film na 2
rodzyna132

Nie jestem złośliwy tylko takimi gównianymi ocenami zawyża noty filmy, nie lubię takich trolli...

ocenił(a) film na 5
WujekChu1ek

A dlaczego uwazasz, ze jest trollem? Moze film mu sie naprawde podobal? Ja za to nie lubie osob ktorzy nie potrafia uszanowac zdania i gustu innych.
Poza tym nie tylko jemu sie podobala, wiec nie wiem dlaczego od razu twierdzisz, ze jest trollem.
Dla mnie byla srednia i tyle.

ocenił(a) film na 2
rodzyna132

Uważam, że jest trollem ponieważ na tym portalu często panuje bezguście, czyli jego brak, a wystawiając ocenę 10 bardzo ale to bardzo średniemu filmowi uwzględniając go jako arcydzieło to moim zdaniem lekka przesada, stawiając go przy takich pozycjach jak "Zielona mila", " Siedem dusz" czy chociażby "Skazani na Shawshank". Tyle w temacie, szanuje zdanie innych ale mam tu konto parę ładnych lat i umiem odróżniać trolla od zwykłego użytkownika... A ty co go tak bronisz?? Twój kumpel z podstawówki??

ocenił(a) film na 5
WujekChu1ek

Znow zlosliwosci;) Nie jest moim kumplem, nie znam go. Napisalam juz, ze nie lubie osob ktorzy nie szanuja zdania innych. Podkreslam, ze nie tylko on wystawil wysoka ocene, wystarczy przejrzec forum zeby sie zorientowac.
Moim zdaniem ocena 10 tez jest za duza, ale to jest MOJE ZDANIE, a nie jego :D
Nie bede dalej dyskutowac;)
Takze pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 2
rodzyna132

Owszem masz racje, ocena 10 jest za wysoka, więc kolega ma na pewno kiepski gust albo po prostu mało filmów widział i nie ma odnośnika jakie kino jest na prawdę dobre. również pozdrawiam!!

ocenił(a) film na 8
WujekChu1ek

nie czytałam dokładnie całej dyskusji, za co przepraszam,
ale napisałeś coś bardzo 'groźnego' dla klasyfikacji filmów:

"(...) wystawiając ocenę 10 bardzo ale to bardzo średniemu filmowi uwzględniając go jako arcydzieło to moim zdaniem lekka przesada, stawiając go przy takich pozycjach jak "Zielona mila", " Siedem dusz" czy chociażby "Skazani na Shawshank""
dlaczego porównujesz komedię z dramatami?
to kompletnie różne gatunki, komedia jest z zasady głupawa, żeby śmieszyć, nie warto zaniżać dodatkowo jej wartości oczekując, że trafisz w tym gatunku na film swojego życia.

ocenił(a) film na 2
tuska23_filmweb

Dobra inaczej: "(...) wystawiając ocenę 10 bardzo ale to bardzo średniemu filmowi uwzględniając go jako arcydzieło to moim zdaniem lekka przesada, stawiając go przy takich pozycjach jak "Poranek kojota", Chłopaki nie płaczą", "Bez baterii nie działa", "But Manitu", Asterix i obelix misja kleopatra", Goonies", "Krótkie spięcie" czy ", "Płonące siodła".... Lepiej???

ocenił(a) film na 8
WujekChu1ek

no lepiej, lepiej :))

ocenił(a) film na 2
ocenił(a) film na 7
PawelKora

zgadzam się. całkiem sympatyczna komedia, tylko trochę " w innym " stylu. Komedia pomyłek z gatunku francuskiego kina sprzed kilkudziesięciu lat. Ale zrobiona bardzo sprawnie i jak najbardziej współcześnie. Trzeba troszkę pomyśleć i się- mimo że to komedia- skupić. Może to niektórym przeszkadza ?
Spokojnie można polecić.Pozdrawiam .

ocenił(a) film na 2
magda_202

Pomyśleć i skupić nad czym na głupotą tego filmu i jaki jest nędzny, Może niektórzy tego nie widzą??

ocenił(a) film na 3
magda_202

Porównywanie tego gniota do francuskich komedii sprzed kilkudziesięciu lat jest co najmniej zbrodnią. Nie wiem nad czym ty się każesz tam skupiać, to jest kolejna z tych durnowatych polskich komedii, które próbują być śmieszne, a wychodzą jak zawsze. Jedynym plusem tego filmu był Królikowski, który aż dziw, że zagrał w takiej marnej produkcji. W tym filmie złe było niemal wszystko od nagłośnienia, po wręcz głupi scenariusz okraszony fatalną grą aktorską. Ja rozumiem, że to miała być lekka komedia romantyczna, ale nie przesadzajmy, odnoszę wrażenie, że polscy reżyserzy (no może poza nielicznymi przypadkami) mają widzów za kompletnych debili, którym można wcisnąć i tak wszechobecną już bylejakość.
A skoro nie przeszkadza ci się skupiać na filmach, to polecam Memento.

ocenił(a) film na 7
biedroneczka_90_8

Pozdrawiam Cię dziecko i życze miłego dnia :)

ocenił(a) film na 3
magda_202

Akurat moja droga raczej jestem starsza od ciebie więc nie trafiłaś, również życzę miłego dnia.

biedroneczka_90_8

Haha, a gdzie wyczytałaś wiek użytkownika podwójna babciu?! Prędzej twoja 90 znaczy wiek albo rok urodzenia... Gratz IQ!

PawelKora

Zgadzam się. Świetna komedia! :)

PawelKora

Film dobry, niektóre z tekstów bardzo dobre i ciekawe czy ktoś w ogóle zwrócił uwagę na zdjęcia, gdyż są bardzo dobre! Kamera w scenach pracuje lepiej niż Avengersach, a tu same narzekania!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones