PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671646}
4,2 10 920
ocen
4,2 10 1 10920
2,8 5
ocen krytyków
Podejrzani zakochani
powrót do forum filmu Podejrzani zakochani

beznadzieja

ocenił(a) film na 1

czy scenariusz musi pisac ktos na kacu lub calkowite beztalencie bez krzty wyobrazni???

ocenił(a) film na 8
stockman1971

Po pierwsze zdanie zaczyna się z WIELKIEJ LITERY analfabeto. :) Zanim zaczniesz coś oceniać może najpierw obejrzyj... Taka moja rada. Jakoś do tej pory wszystkim ten film się podobał, a ty świniaku tak to komentujesz.. JESTEŚ MEGA ŻAŁOSNY. Według mnie film bardzo dobry, wiele śmiesznych i ciekawych scen.

ocenił(a) film na 1
avengers_2

dziękuję serdecznie za zainteresowanie...mimo arcygiętkich argumentów z PANA lub PANI strony nadal podtrzymuję opinię;film do niczego.Film obejrzałem.P.S nie wiem dlaczego ;świniaku;???jestem dość szczupły i z koryta się nie posilam.

ocenił(a) film na 8
stockman1971

Choć minęło już wiele czasu, mam nadzieję że zrozumiałeś że zdania zaczyna się z WIELKIEJ LITERY.

avengers_2

zaczne z malej haha nie wiem kogo masz na mysli mowiac "wszystkim"? btw dobrze placa za pisanie pozytywnych komentarzy? lol

stockman1971

Takie polskie pomysły niestety, też bym z chęcią coś lepszego obejrzał, próbowałem niby ambitniejsze kino, ale całkowicie odstrasza, więc jedziem z głupawymi filmami!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones