PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8727}

Podejrzani

The Usual Suspects
7,7 104 648
ocen
7,7 10 1 104648
7,7 31
ocen krytyków
Podejrzani
powrót do forum filmu Podejrzani

Starałem się jak mogłem oglądać ten film uważnie, by nie zniknął mi żaden szczegół - czułem w powietrzu, że zakończenie będzie zagmatwane i potrzebne będą jakieś fakty z każdego momentu w filmie. Było ciężko, ale po seansie i po dopowiedzeniu sobie kilku spraw oraz cofnięciu się do odpowiednich fragmentów, udało mi się spiąć to jedną klamrą. Twórcy chyba troszkę za dużo zostawili do interpretacji. Taki był cel - to jest jasne, ale nie każdy siądzie sobie po filmie by ułożyć w głowie wszystkie fakty, tylko po prostu stwierdzi że film jest zbyt zagmatwany i zrobił z widza głupca. Stąd prócz wysokiej oceny widać tu i ówdzie nieprzychylne komentarze. Film trwa niby 1h50min, a tak naprawdę dociekanie co się właściwie wydarzyło wydłużyło mi czas poświęcony na ten film do prawie 3 godzin. Tyle powinno się poświęcić by dostrzec jakie to jest dzieło.

MaciekTheSwan

Znasz może jakiś film podobny do "podejrzanych" też taki zagmatwany, zaskakujący i wciągający kryminał/thriller?

maksiu5

Labirynt

Panks55

Dzięki.

maksiu5

I jak podobał się ?

Panks55

Jeszcze nie obejrzałem, ale kiedyś na pewno zobaczę.

maksiu5

I jak udało się obejrzeć ?

ocenił(a) film na 7
Panks55

No właśnie, obejrzałeś już? Ja też chcę wiedzieć.

dobrypiatek

To i ja ponowię zapytanie :)

Panks55

i ja

Marci_Studio

Dawno nie było mnie na filmwebie to sorry, że tak późno. Rzeczywiście warto zobaczyć. Wciągnął mnie, zobaczyłem świetny popis aktorstwa i mocno skomplikowaną zagadkę. Dużo napięcia. Podobieństwo do podejrzanych trochę faktycznie jest. Nie zawiodłem się. Moja ocena filmu LABIRYNT- 9/10

maksiu5

<3 <3 Cieszymy się że podzieliłeś się z nami swoimi emocjami, wzruszeniem , smutkiem i radością :D Wdzięczni jesteśmy Ci dozgonnie za Twą szczerą, wysublimowaną i obiektywną opinię. Ale najbardziej dziękujemy Ci za to że Nas nie zawiodłeś i pomimo że wytrzymałeś Nas w napięciu nieco ponad miesiąc to finalnie obejrzałeś ten film :D Jeszcze raz dzięki Ci !!! <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones