PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8727}

Podejrzani

The Usual Suspects
7,7 104 612
ocen
7,7 10 1 104612
7,7 31
ocen krytyków
Podejrzani
powrót do forum filmu Podejrzani

O Matko Boska, ale gniot. Ludzie ceniący dobry kryminał jak najdalej od tego Oscarowego arcydzieła.

użytkownik usunięty
fotiks

trollolo

ocenił(a) film na 10
fotiks

Kwestia gustu, wedlug mnie zajebisty film : )

fotiks

Szczerze mówiąc ja również nie wiem skąd takie zachwyty nad tym filmem. Nawet nie wiem po jakiego grzyba powstał, tutaj nawet żadnej łamigłówki nie było.

ocenił(a) film na 8
Private_Witt

Wysoka ocena, 8.1- czyli większość ocenia go między 7-9, moim zdaniem jest to subiektywna ocena. Ja sam lubię kiedy film jest wielowątkowy, szczególnie tutaj się to ukazało. Podobało mi się samo zakończenie, z tablicą z gabinetu. Świetnie dopasowani węgierscy mafiozi, którzy naprawdę nadali klimatu temu filmowi.

ocenił(a) film na 9
Willie92

Swietny film z dobrym zakonczeniem

ocenił(a) film na 8
DJ76

Raczej dobry film z świetnym zakończeniem.

ocenił(a) film na 9
bratfranciszek

Widze, ze co do zakonczenia sie zgadzamy.

ocenił(a) film na 8
DJ76

I owszem, po prostu wypadałoby podkreślić wyższość zakończenia nad częścią filmu go poprzedzającą.

ocenił(a) film na 4
fotiks

Co w nim jest takiego genialnego? film okropny

ocenił(a) film na 7
roland_roland

świetne aktorstwo i reżyseria- np. A poza tym złamania pewnego schematu - do tej pory gliniarze zwykle szukali złoczyńcę po rozwiązaniu jakiejś łamigłówki, a teraz jest odwrotnie, najpierw są bandyci, a historia <motyw> ma dopiero zostać przez policję znaleziony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones