PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8727}

Podejrzani

The Usual Suspects
7,7 104 648
ocen
7,7 10 1 104648
7,7 31
ocen krytyków
Podejrzani
powrót do forum filmu Podejrzani

KTO NIE OGLĄDAŁ NIECH NIE CZYTA ...

wyszedłem dosłownie na chwilkę do kuchni . wróciłem i zaczełi nawijac ciezko o facecie
Keyser Söze . myslalem, ze cos przegapilem ! wiec zamiast przewinac ten kawałek to wpisałem sobie w google. no i film po 20 minutach stracił cały sens ogladania .

ocenił(a) film na 7
krauczu

Pamiętnik piszesz na forum?

ocenił(a) film na 9
creep_

Wystarczy napisać spoiler.. btw kogo obchodzi, co zrobiłeś jak wyszedłeś z kuchni? wyobrażasz sobie gdyby każdy pisał co robi po wyjściu z kuchni kibla czy innej piwnicy?

ocenił(a) film na 7
mihh

Tak właściwie to kompletnie nie rozumiem. Skoro masz możliwość zatrzymania filmu, to dlaczego tego nie robisz przy przerwaniu oglądania? Oznacza to, że nie poświęcasz mu pełnej uwagi (jak powinno się robić nawet przy największym gniocie, choćby w celu skrytykowania) , a pozwalasz żeby sobie "leciał", jak typowy polski odbiorca telewizji i emitowanych w niej seriali. Czyli nie masz podstaw, aby wypowiadać się na temat tego filmu.

krauczu

Ciekawe ilu osobom serial Dr. House zepsuł zakończenie ;)

ocenił(a) film na 8
aariciaa

Wow, zapytałbym czemu? Ale kiedyś zamierzam nadrobić wszystkie sezony Dr. House'a. Za to przez Twój komentarz nabrałem podejrzeń, że w ostatnim sezonie Dr House'm okaże się Dr James Wilson xd.

Eld51

House lubi rzucać różnymi nawiązaniami i przynajmniej w dwóch odcinkach zdradza zakończenie tego filmu, mówiąc kim był Soze :)

ocenił(a) film na 8
aariciaa

Ah, no chyba, że tak :)

aariciaa

Czy pamiętasz może, w którym dokladnie odcinku Housa był wspomniany Soze?

aariciaa

ja miałam 'szczęście' zobaczyć spojler w 1 komentarzu pod filmem na kinomaniaku. odechciało mi się oglądać.

ocenił(a) film na 8
krauczu

Dawno takiego głupiego posta nie czytałem :D Jak w ogóle można w trakcie oglądania filmu, zamiast go oglądać, to czytać o nim w internecie to ja nie wiem, bezsens :D Nie lepiej od razu sobie całą fabułę/analizę filmu przeczytać? Półtorej godziny czasu do przodu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones