PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8735}
6,9 19 371
ocen
6,9 10 1 19371
Podróże Pana Kleksa
powrót do forum filmu Podróże Pana Kleksa

tylko 6/10

ocenił(a) film na 6

brak klimatu czaru uroku akademii pana kleksa i piosenki juz nie te co z akademii...

kamdek

To prawda, piosenki już nie te co z akademii, tylko jeszcze lepsze.

ocenił(a) film na 8
kamdek

Akurat piosenki były genialne

ocenił(a) film na 5
kamdek

W Akademii wszystkie piosenki albo były na podstawie twórczości Brzechwy, albo były w podobnym stylu. Zaś tu piosenki są bo są i kompletnie nie utrzymują klimatu historii, a wydają się być wciśnięte na siłę (tak jak ta "Latający Holender to ja"), które nie bawią ani dzieci ani dorosłych.

Jako dziecko lubiłem wszystkie 3 filmy, ale patrząc teraz to w sumie im więcej twórca serii dokładał od siebie tym bardziej odchodził od klimatu opowieści.

ocenił(a) film na 8
MistrzSeller

To Ty tak odbierasz, bo dla mnie te piosenki są genialne. Za gówniarza miałem kasetę z piosenkami z "Podróż Pana Kleksa" i słuchałem jej naokoło. Dzisiaj również mi się bardzo podobają, każda ma klimat i jest po prostu świetna.

ocenił(a) film na 5
kamdek

Dla mnie też tu piosenki dużo gorsze od akademii, jedynie tylko początkowa z wielbłądem i ta doktora Paj-Chi-Wo były dobre, a tak po za piosenkami to i sam film słabszy od akademii, tam lepiej historia poprowadzona była.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones