PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399848}

Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania

Frequently Asked Questions About Time Travel
6,5 5 752
oceny
6,5 10 1 5752
7,1 7
ocen krytyków
Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania
powrót do forum filmu Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania

Nie moge wprost uwierzyc, ze tak genialny film przeszedl wogole bez echa. Sam trafilem na niego przez przypadek, nic wczesniej o nim nie slyszalem. Az do dzisiaj nie wierzylem ze mozna zrobic dobry film saj-faj (przepraszam science-fiction ;) hehe) z malym budzetem. Tworcomn tego filmu to sie wlasnie udalo, zabawny, zaskakujacy, zajebisty i jeszcze raz zabawny. Polecam wszystkim 9/10

ocenił(a) film na 10
hiena6

zgadzam sie z Toba! naprawde dobre kino! komedia momentami bierze gore na tyle, ze az lzy sie cisna do oczu, aby za chwile drzec w strachu i niepewnosci
'i co teraz? co dalej? jak swiat bedzie wygladal tym razem?'
Super pomysl, super wykonanie!
I jeszcze te slowa:
"Food and weapon! That is what we need!"
Mistrzostwo:P

8/10

ocenił(a) film na 8
rafkulak

i ja się podpisuję !

rewelacyjny film , świetny scenariusz i cudowny angielski humor - najlepsza komedia o podróżach w czasie od czasu "Back to the Future" :-)

Polecam !

ocenił(a) film na 7
Denis

Dosłownie Roller-coster, ale mogli sobie darować tę mrówkę ;]

ocenił(a) film na 10
Zakerr

Mrówka była najlepsza :D takie zaskoczenia... Nie wiem czemu wszyscy tak
oceniaja... ja nie widze w tym filmie nic negatywnego wiec szczerze daje
10/10, i ani pół punktu mniej :D Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Zakerr

Ja również uważam, że ta mrówka tu nie pasuje, ale to tylko jakieś dwie - trzy sekundy. Dodam jeszcze, że przy ponownym oglądaniu jest jeszcze lepszy, za pierwszym razem pewnych rzeczy się nie zauważa, np. "dlaczego tak śmierdzi w kiblu".

Peewit

Myślę, że mrówka była tylko po to, by całkowicie zaskoczyć i rozbawić widzów filmu... ;) Tak dla jaj... ;P

ocenił(a) film na 8
Peewit

Widziałem ten film parę razy i tego nie wyłapałem. Dzięki za ten odległy w czasie wpis :)

ocenił(a) film na 9
rafkulak

Zgadzam się że ten film zyskuje jak się go jeszcze raz obejrzy :-) Bardzo fajna komedia, specyficzny brytyjski humor. Pomieszanie elementów dramatycznych z humorem.
" - Dobrze wyglądaliśmy ? - Chyba tak. Byłem zbyt zajęty uciekaniem w przeciwną stronę"
" - Może to tylko zła dzielnica ? - W złej dzielnicy wybija się okna i dzieci pija na ulicy. To jest koniec świata ! "
Dobry był też taniec w toalecie.

Gorąco polecam :-)

hiena6

Podpisuję się pod tą opinią rękoma i nogami. Film jest świetny. Przydałaby się druga część, żeby się dowiedzieć co było później, [SPOILER] po przejściu do równoległego świata [/SPOILER].

9/10

Kemal

właśnie nie mogą nakręcić drugiej części bo wszystko zepsuje. świeżość w tym filmie to podstawa...
no chyba że...

użytkownik usunięty
hiena6

popieram :) genialny film za niewielkie pieniądze

ocenił(a) film na 9
hiena6

Super!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones