PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571123}

Podróżuję sam

Jeg reiser alene
6,7 1 161
ocen
6,7 10 1 1161
Podróżuję sam
powrót do forum filmu Podróżuję sam
kawa1202

Być może dlatego, że jest interesujący? Poza tym to, że dla Ciebie to "brzydal" nie oznacza, że dla innych też. :)

ocenił(a) film na 6
AlabastrowaKobieta

No nie wiem czy taki interesujący,co dzień pije,bzyka kogo popadnie itd.Jak dla Ciebie jest on interesujący, to wydaje mi się ze lubisz takich

kawa1202

Oh, ale Ty napisałeś z pytaniem, dlaczego do takiego "rudego brzydala" przyklejają się panienki a nie dlaczego do osoby, która "zachowuje się tak jak bohater" przyklejają się panienki. Co jego wygląd (rudość, brzydota - wcale nie uważam, żeby był brzydki) ma wspólnego z tym, że pije i uprawia seks? Albo mówimy o wyglądzie albo o charakterze. Nie pakujmy wszystkiego do jednego worka.
Pisząc "interesujący" miałam na myśli to, że może przyciąga właśnie swoim wyglądem, bo jest ciekawy/interesujący. Na ulicy codziennie nie spotykam rudzielców, więc jak już jakiegoś miałabym okazję poznać, to pewnie to byłby jeden z głównych czynników - byłby dla mnie nietypowy a poprzez to bardzo interesujący. Nie neguję jednak tego, że bruneci czy blondyni są nieinteresujący. Po prostu są w większości, tyle.
Dodam jeszcze, że ten atak na to, jakich lubię mężczyzn, jest nieuzasadniony. Moja sprawa komu zawierzam swoje serce i kto wydaje mi się interesujący. Są gusta i guściki.
Nie rozumiem tej nienawiści, którą wzbudza rudość albo brzydota. Będę teraz pewnie bardzo znienawidzona, ale należę do ludzi, którzy jednak nie kierują się stereotypami. Polecam, bo wiele to w życiu ułatwia. Traktuj ludzi tak, jak sam chciałbyś być traktowany. :)

ocenił(a) film na 6
AlabastrowaKobieta

Tak teraz się zgodzę z Tobą co napisałaś,trochę źle się wyraziłem,pozdrów :-)

kawa1202

Dodam swoje zdanie, zgadzam sie z Koleżanką , mi sie baaardzo podobają, uroda skandynawska,, nie lubie przystojnych Brunetów, mój Ideał to brzydki Rudzielec albo Blondyn ( jak Ja mówię : taki brzydki , że aż ładny ..... i kocham kino skandynawskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones