PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527776}

Podwójne życie

The Beaver
6,5 12 523
oceny
6,5 10 1 12523
6,3 3
oceny krytyków
Podwójne życie
powrót do forum filmu Podwójne życie

W pierwszym momencie nawet nie zwróciłam uwagi, myślałam (SPOILER),że Walterowi udało się pozbyć bobra na dobre i wszystko wróciło do normy. Jednak powiedzieli na końcu takim niepozornym głosem, że jest to historia Waltera, który został bobrem, który został ojcem! I być może uda mu się zamienić w Waltera. Dominująca osobowość bobra przeżyła.

junoa

"Tak wygląda Walter Black, który musiał zostać panem bobrem by stać się dobrym ojcem, by pewnego dnia być może zostać Walterem Blackiem"
Chodzi o te słowa...? Jak ich słuchałam to stwierdziłam, że był Walter, stał się bobrem żeby być z powrotem Walterem. Odebrałam to jako czas przeszły.. Ale twoja wersja jest chyba lepsza ;d

ocenił(a) film na 8
Cartner

no teraz już sama nie wiem, w oryginale brzmi to tak "this is a picture of Walter Black, who had to become The Beaver, who had to become a father, so that one day this might just become a picture of Walter Black" i teraz nie wiem, czy chodzi tu o to, że bóbr był ojcem będąc jeszcze maskotką czy dopiero po odcięciu go...

junoa

poplątali ;/

ocenił(a) film na 8
junoa

wydaje mi się, że chodzi o to, że był Walterem, ale musiał przeżyc kawałek czasu będąc bobrem, czyli chyba patrząc na to z innej perspektywy, żeby móc stac się ojcem i odnaleśc siebie... tak sądzę. :)

junoa

jak dla mnie to troszeczkę nadinterpretacja, ale kto wie.. ;)

ocenił(a) film na 6
junoa

Zdecydowanie nadinterpretacja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones