PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858}

Podwójne zagrożenie

Double Jeopardy
7,1 34 697
ocen
7,1 10 1 34697
5,7 3
oceny krytyków
Podwójne zagrożenie
powrót do forum filmu Podwójne zagrożenie

10/10

ocenił(a) film na 10

Jest kilka filmów które oglądałam z 20 razy i ten właśnie do tych należy ..Petarda :) Właśnie
coraz mniej kręcą takie filmy , naprawdę szkoda :(

crazykate27

Mimo że jestem facetem jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności także i mojej skromnej osobie podobał się ten obraz (raczej to Wasza płeć - piękna mówi o tym filmie w samych superlatywach). Odniósł spore wrażenie wiele lat temu i jeszcze dzisiaj z rozrzewieniem wspominam ten film ze świetnymi rolami Lee Jonesa i Judd - także nie jesteś sama Szalona Kasiu, uśmiechu i nosek do góry ;-).

crazykate27

A film oceniam na ósemkę.

ocenił(a) film na 10
crazykate27

Film jest naprawde niezły, jakoś jak go oglądałem ( wczoraj ) to stwierdziłem, że coraz mniej takich filmów z taką zyciową fabułą. Jakoś sie czuje, że ten film jest " sprzed lat " . Bardzo dobry, wciągająca fabuła i bardzo ciekawa i myśle, że dosyć realna i prawdopodobna, wszystko fajne. Niestety ( nie przez brak zainteresowania ) zasnąłem na końcówce i muszę jakoś upolować bo nurtuje mnie jak się skończyło ;)
Pozdrawiam i szczęśliwego nowego
b

ocenił(a) film na 7
b4rt3k0pl0

Bardzo dobry film,podobał mi sie jak mało który,jeżelu chodzi o akcje.

crazykate27

Początek lat 2000... kiedy to w tv puszczali te same filmy co 3 miesiące... Ach te czasy... I tak, to był świetny film :D

crazykate27

Mam tak samo :)

ocenił(a) film na 8
crazykate27

Świetny Film !

ocenił(a) film na 6
crazykate27

Ależ kręcą, kręcą. Kręcą bardzo dużo przewidywalnych filmów z niezłą obsada. Sorry ale 10/10 to jakiś żart. Naprawdę? ARCYDZIELO?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones