PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837}

Podziemny krąg

Fight Club
8,3 628 536
ocen
8,3 10 1 628536
8,4 49
ocen krytyków
Podziemny krąg
powrót do forum filmu Podziemny krąg

Spoiler xd Nie to, że nie podobał mi się, dało się obejrzeć, ale według mnie przewidywalny, ogladająć dzień przed Wyspe tajemnic z di caprio ,domyśliłem się że to ta sama osoba w takich scenach jak np. gdy wsiadają do samochodu we dwoje nort i brat od strony kierowcy, albo nie było scen z marla i dwoma tylerami razem. ogólnie film mógłby być bardzo dobry ale psuje go dużo scen jak np. to że wszędzie ten leszczyna miał swoich ludzi gotowych oddać swoje zycie za niego, brak całkowitego realizmu a tego wymagałem od tego filmu. To nie araby by oddawać życie za allaha. Ogólnie podobał mi sie w tym filmie brat, reżyser też zajebiscie sie postarał. teksty są dobre typu "chcialem rozwalić coś pięknego" no ale...

ocenił(a) film na 7
DominoKino

dokładnie, te jego pionki były przesadnie przerysowane :) Mnie drażniła ta ostatnia scena wybuchów :) Zawalają się tak szybko i bez kłębów pyłu. Tyle że to detale. Naciągane 7 za wspomnienie z dzieciństwa ;]

DominoKino

Trochę sam sobie zepsułeś seans, oglądając film po wyspie tajemnic (no ale kto mógłby cię ostrzec xD).

ocenił(a) film na 9
DominoKino

Nie każdy film musi być realistyczny i właśnie to jest świetne w tym filmie ze te zakończenie jest właśnie takie. W wyspie tajemnic nic ale to nic nie wskazuje na to ze jest wariatem a w pk jeśli nie znasz zakończenia to przy drugim obejrzeniu znajdujesz rzeczy które podpowiadają ci te zakończenie a do tego mocna. Ten film różnie interpretować np.że marla nie istniała lub ze to wszystko to był sen

kacperpogorzelskipl

Film musi być realistyczny w ramach jakiejś estetyki, chyba że bawisz się w surrealizm. FC jest zrobiony w sposób anarchistyczny- i dlatego też trochę z jajem, więc nie oczekujmy odwzorowania idealnej rzeczywistości. Jak ktoś wymaga całkowitego realizmu polecam Linklartera.

ocenił(a) film na 9
Cirmius

Film nie musi być realistyczny co idealnie pokazuje Tim Burton

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones