PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=310386}

Pogromca

Slayer
3,4 200
ocen
3,4 10 1 200
Pogromca
powrót do forum filmu Pogromca

Kolejny lekki horrorek wyprodukowany dla telewizji przez IDT Ent.(MASTERS OF HORROR). Mamy tu grupkę komandosów pod przywództwem Caspera Van Diema, rozprawiającą się z wampirami w południowo-amerykańskiej dżungli. Krwiopijcy hasają sobie po drzewach i wpijają swe kły w szyje mniej uważnych żołnierzy i wieśniaków. Jak każda populacja, tak i ta ma swego przywódcę, którego prawdziwe oblicze ujrzymy jak zwykle w ostatnich minutach filmu.
SLAYER to horror, który nie ma pretensji do bycia dziełem odkrywczym. Twórcy posklejali pewne motywy z różnych horrorów(niekoniecznie tych o wampirach) i wypuścili gotowy produkt do emisji w telewizji. Zresztą przyglądając się uważnie filmom z IDT Ent. można zauważyć, że każdy z nich jest na swój sposób odtwórczy. Wyjątkiem jest THE DARKROOM.
Jeżeli lubicie produkcje zrobione na luzie to polecam. Jeśli szukacie grozy, oryginalnych rozwiązań i technicznie doskonałego dzieła - omijajcie ten film z daleka!!!
5/10

Jason_Horror

Szczere dzięki za wyczerpujący komentarz i ocenę, właśnie takich potrzeba przy filmach niszowych, gdzie znajdują się ledwo trzy odpowiedzi na krzyż.
Pozdrawiam!

Jason_Horror

A mnie ciekawi gdzie można to dorwać nawet po angielsku ;p

ocenił(a) film na 5
karina_riddle

Nie wiem czy jeszcze jest emitowany na sci-fi channel, ale przez pewien czas był często w ramówce.

karina_riddle

POGROMCA (Tv 6, 23.35) ,DZISIAJ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones