PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491609}
4,8 37 879
ocen
4,8 10 1 37879
4,9 17
ocen krytyków
Ghostbusters. Pogromcy duchów
powrót do forum filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów

fabułę filmu ja zaczynam;p

Pewną gwieździstą noc dr. Peter wyszedł...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
darren006

... ze swojego mieszkania z butelką dobrej whiskey i całym zwojem kolorowych balonów . Było koło dziesiątej i do hucznego świętowania Sylwestra 2012 zostało niewiele czasu. Właśnie wybiera się na imprezę i przed swoim mieszkaniem próbuje złapać jakąś taksówkę. W oddali widzi pędzące w jego kierunku auto, niebezpiecznie mijające resztę samochodów. Pojazd rozbija się na pobliskim hydrancie, a z niego wypada dwóch krzyczących i wymachujących rękami dziadów. To Dr Raymond Stantz i Dr Egon Spengler biegną w jego kierunku krzycząc coś o końcu świata. Przekrzykują się mówiąc coś że ich badania się potwierdzają.
Peter próbuje ich uspokoić, uśmiechając się lekko pod nosem i wtedy ....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zenek_11

Tacy jak ty powinni siedzieć w Arkham Asylum.

ocenił(a) film na 6
Zenek_11

...no tak. To będzie do wersji XXX a teraz próbuje się bawić w tę kinową jeśli pozwolisz. :))))
Zenek ty to jesteś "Buranem"*** wiesz???
*** - BURAN - skrzyżowanie buraka cukrowego z gatunekiem hodowlanego zwierzęcia domowego z rodziny krętorogich

Zenek_11

chyba pierwszy raz w życiu ciekawi mnie, co kryje się pod "Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem" XD

ocenił(a) film na 6
TCWolf82

Ziemia zaczyna pękać,budynki chyboczą się, latarnie wypuszczają snopy iskier, ludzie z wrzaskiem wybiegają z budynków, a niebo przybiera krwisty kolor!
Dana Barrett budzi się ... to tylko koszmar. Bardzo realistyczny. Jest 5:00 rano. Czas przejść do codziennych obowiązków.
...

TCWolf82

Bierze prysznic, je śniadanie, o 6:00 wychodzi z domu. Wsiada do Ferrari, które tydzień wcześniej wygrał w radiowym konkursie, na pierwszym zakręcie łapie gumę, wychodząc z samochodu zauważa...

ocenił(a) film na 6
Xerxo

Dawny szyld GHOSTBUSTERS , stary ,pokryty pyłem, oparty o budynek przydrożnej alejki w centrum miasta. Tak, to dawny budynek w którym mieściła się siedziba dawnych przyjaciół. Czy to zbieg okoliczności? Dana postanawia...

TCWolf82

...iść na przód przez siebie paląc za sobą dosłownie wszystkie mosty nie bacząc na zwierzęta. Niestety zabiła ponad połowę zwierząt które żyły w lasach, więc duchy lasu zaczynają ją gonić. Biegnie i biegnie aż tu nagle...

darren006

aż tu łapie go skurcz, ale mnich postanawia mu podać rękę, a jego dłoń jest małpia, więc pije kawe.
Koniec.

ocenił(a) film na 6
Brejkor

Krzyknęła!! To Koniec.- Powtarzała w duchu gdyż jej los okrutny groził z kopyt ektoplazmy bowiem wskrzeszone w zaświatach trupy zwierząt gnały za nią przez parkowe ostępy. Venkman pomyślała i...

TCWolf82

Załadował prosto w nią. A, że lubiła niespodzianki nie przeciwstawiła się mu. Ektoplazma wytrysnęła na wszystkie strony, Dana krzyknęła:...

ocenił(a) film na 6
Zielona_malpa

Venki ty sprośna zielona małpo!!! Rób tak dalej! Wtedy Venkman pokazał Jej znacznie więcej. Nie spodziewała się, że będzie uzbrojony.
Mimo leciwego wieku wciąż doskonale prezentował się w swoim kombinezonie, a jego miotacz promieni wciąż dobrze działał.
Doktor był niezwykle szybki i sprawny.
Zauważył kątem oka ,że miga mu pusty slot. Postanowił przeładować.
Zwierzęta były coraz bliżej. Każda sekunda była cenna. Strugi ektoplazmy zalewały pobliskie drzewa. Dana tłumiła krzyk. A Venkman...

TCWolf82

Zauważył stojącego obok niego Dr Raymonda. Nie myśląc długo ściągnął sobie i jemu spodnie. Położył go na stole i załadował w niego fujarkę. To była istna orgia, czuli się jak w niebie. Venkman wystrzelił prosto w niego, aż się Dr Raymond niemal zadławił. Venkman odszedł od niego i podszedł do Dany. Teraz załadował prosto w jej dziurkę. Obaj krzyknęli...

Zenek_11

Nie no...bez jaj.

ocenił(a) film na 6
dochulla

Istotnie fabuła brnęła w złym kierunku. Proponuję nie ciągnąć tematu.
Oby Ghostbusters3 nie był zwykłym blockbusterem z efektami, ale trzymał pozytywny radosny klimat i niebanalny humor.
Żadnych cycków, penisów i wódy. Surrealistyczne straszenie na dobrym poziomie plus wysoka jakość dialogów.
Aż żal że Bill zrezygnował z udziału.
Ostatnio żadna komedia nie bawi mnie tak dobrze jak bym sobie tego życzył.

ocenił(a) film na 7
TCWolf82

BILL MURRAY juz dawno zrezygnowal z gry w GHOSTBUSTERS3 a caly optymizm ulecial jak niedawno HAROLD RAMIS zmarl. Totalnym bezsensem jest robic GHOSTBUSTERS3 skoro pozostal tylko AYKROYD. Lepiej by bylo zrobic REMAKE z zupelnie nowymi aktorami ale mocno bazujac na poprzednich czesciach. Cieszy mnie ze REITMAN wciaz jest zainteresowany rezyserowaniem tego filmu a smuci mnie fakt ze RAMIS nie napisze juz scenariusza bo tamte scenariusze z jego reki byly naprawde fajne... PS.CO DO CYCKOW MOGA BYC A JESLI CHODZI O PENISY I WODE ZGADZAM SIE Z OBA ABY MOGLI JE POMINAC HEHEHE ;-)

ocenił(a) film na 7
TCWolf82

A ja mam inny ciekawy pomysl hehehehe jak juz zartujemy... PEWNEGO SLONECZNEGO DNIA W ROZNYCH CZESCIACH SWIATA LUDNOSC CYWILNA SLYSZY DZIWNE GLOSY Z NIEBA PODOBNE DO TYCH 'STRANGE SOUNDS' KTORE SA TAK POPULARNE NA YOUTUBE. W PEWNYM MOMENCIE ODGLOS TYCH DZWIEKOW JEST NIEISTAJACY I NAPRAWDE PRZERAZLIWY. ODGLOSY TRWAJA KILKA GODZIN I W PEWNEJ CHWILI NAGLE USTAJA W KAZDYM ZAKATKU SWIATA W TYM SAMYM MOMENCIE... LUDZIE MYSLA ZE TO SIE SKONCZYLO I NAGLE DZIWNA KOSMICZNO DUCHOWA SILA POWODUJE ZE WIELKIE POSAGI PODOBNIE JAK W TAMTYCH CZESCIACH ZACZYNAJA ZYC... POMNIK CHRYSTUSA W BRAZYLII SCHODZI ZE SKAL I NISZCZY WIEKSZOSC MIASTA. ZOSTAJE WYSLANE WOJSKO ALE NIE SA W STANIE POWSTRZYMAC POSAGU... W POLSCE W SWIEBODZINIE OZYWA POMNIK CHRYSTUSA KROLA I ZACZYNA NISZCZYC POBLISKIE MIASTA ZBLIZAJAC SIE DO WARSZAWY NA ULICE WIEJSKA ABY ZNISZCZYC SEJM A POTEM SENAT ;-) ... OCZYWISCIE NASZ PREMIER I MINISTER OBRONY NARODOWEJ MYSLACY ZE MAMY CORAZ LEPSZA I SILNA ARMIE WYSYLA NAD TEREN WARSZAWY SAMOLOTY F-16 CZOLGI I ZOLNIERZY ZAWODOWYCH ALE I TO NIE POMAGA... BRAZYLIJSKI POMNIK JAK I SWIEBODZINSKI SA NIE DO ZNISZCZENIA... ZACZYNA SIE ARMAGEDDON A KONIEC SWIATA SIE ZACZNIE JAK OBA POSAGI SPOTKAJA SIE W TYM SAMYM PUNKCIE NA ZIEMII... Hhehehehehehehe ;-)

ocenił(a) film na 7
TCWolf82

A ja mam inny ciekawy pomysl hehehehe jak juz zartujemy... PEWNEGO SLONECZNEGO DNIA W ROZNYCH CZESCIACH SWIATA LUDNOSC CYWILNA SLYSZY DZIWNE GLOSY Z NIEBA PODOBNE DO TYCH 'STRANGE SOUNDS' KTORE SA TAK POPULARNE NA YOUTUBE. W PEWNYM MOMENCIE ODGLOS TYCH DZWIEKOW JEST NIEISTAJACY I NAPRAWDE PRZERAZLIWY. ODGLOSY TRWAJA KILKA GODZIN I W PEWNEJ CHWILI NAGLE USTAJA W KAZDYM ZAKATKU SWIATA W TYM SAMYM MOMENCIE... LUDZIE MYSLA ZE TO SIE SKONCZYLO I NAGLE DZIWNA KOSMICZNO DUCHOWA SILA POWODUJE ZE WIELKIE POSAGI PODOBNIE JAK W TAMTYCH CZESCIACH ZACZYNAJA ZYC... POMNIK CHRYSTUSA W BRAZYLII SCHODZI ZE SKAL I NISZCZY WIEKSZOSC MIASTA. ZOSTAJE WYSLANE WOJSKO ALE NIE SA W STANIE POWSTRZYMAC POSAGU... W POLSCE W SWIEBODZINIE OZYWA POMNIK CHRYSTUSA KROLA I ZACZYNA NISZCZYC POBLISKIE MIASTA ZBLIZAJAC SIE DO WARSZAWY NA ULICE WIEJSKA ABY ZNISZCZYC SEJM A POTEM SENAT ;-) ... OCZYWISCIE NASZ PREMIER I MINISTER OBRONY NARODOWEJ MYSLACY ZE MAMY CORAZ LEPSZA I SILNA ARMIE WYSYLA NAD TEREN WARSZAWY SAMOLOTY F-16 CZOLGI I ZOLNIERZY ZAWODOWYCH ALE I TO NIE POMAGA... BRAZYLIJSKI POMNIK JAK I SWIEBODZINSKI SA NIE DO ZNISZCZENIA... ZACZYNA SIE ARMAGEDDON A KONIEC SWIATA SIE ZACZNIE JAK OBA POSAGI SPOTKAJA SIE W TYM SAMYM PUNKCIE NA ZIEMII... Hhehehehehehehe ;-)

ocenił(a) film na 7
darren006

A ja mam inny ciekawy pomysl hehehehe jak juz zartujemy... PEWNEGO SLONECZNEGO DNIA W ROZNYCH CZESCIACH SWIATA LUDNOSC CYWILNA SLYSZY DZIWNE GLOSY Z NIEBA PODOBNE DO TYCH 'STRANGE SOUNDS' KTORE SA TAK POPULARNE NA YOUTUBE. W PEWNYM MOMENCIE ODGLOS TYCH DZWIEKOW JEST NIEISTAJACY I NAPRAWDE PRZERAZLIWY. ODGLOSY TRWAJA KILKA GODZIN I W PEWNEJ CHWILI NAGLE USTAJA W KAZDYM ZAKATKU SWIATA W TYM SAMYM MOMENCIE... LUDZIE MYSLA ZE TO SIE SKONCZYLO I NAGLE DZIWNA KOSMICZNO DUCHOWA SILA POWODUJE ZE WIELKIE POSAGI PODOBNIE JAK W TAMTYCH CZESCIACH ZACZYNAJA ZYC... POMNIK CHRYSTUSA W BRAZYLII SCHODZI ZE SKAL I NISZCZY WIEKSZOSC MIASTA. ZOSTAJE WYSLANE WOJSKO ALE NIE SA W STANIE POWSTRZYMAC POSAGU... W POLSCE W SWIEBODZINIE OZYWA POMNIK CHRYSTUSA KROLA I ZACZYNA NISZCZYC POBLISKIE MIASTA ZBLIZAJAC SIE DO WARSZAWY NA ULICE WIEJSKA ABY ZNISZCZYC SEJM A POTEM SENAT ;-) ... OCZYWISCIE NASZ PREMIER I MINISTER OBRONY NARODOWEJ MYSLACY ZE MAMY CORAZ LEPSZA I SILNA ARMIE WYSYLA NAD TEREN WARSZAWY SAMOLOTY F-16 CZOLGI I ZOLNIERZY ZAWODOWYCH ALE I TO NIE POMAGA... BRAZYLIJSKI POMNIK JAK I SWIEBODZINSKI SA NIE DO ZNISZCZENIA... ZACZYNA SIE ARMAGEDDON A KONIEC SWIATA SIE ZACZNIE JAK OBA POSAGI SPOTKAJA SIE W TYM SAMYM PUNKCIE NA ZIEMII... Hhehehehehehehe ;-)

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Hahahahahahahhahaahahaha... piekne...
A tymi strrnge sounds mnie zaintrygowałeś. Właśnie badam o co chodzi.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Ale te odgłosy idealnie wpasowały się w kampanię reklamową wielkiej G.
https://www.youtube.com/watch?v=RiBtiBPRP-Q

ocenił(a) film na 7
TCWolf82

Widze ze wykorzystales najnowszy TRAILER najnowszej 'GODZILLI'. Film zapowiada sie super i mam nadzieje ze spodoba mi sie tak samo jak GODZILLA z 1998 roku... PS.CO DO 'STRANGE SOUNDS' TO PODOBNIE JAK Z UFO JEST WIELE FEJKOW ALE TE DZWIEKI SA PRAWDZIWE. JEST WIELE DURNYCH PODROBEK ALE SAM OSOBISCIE WIDZIALEM KILKA TAK REALISTYCZNYCH ZE NIE MA SZANS NA SCIEME. W JEDNYM Z FILMOW PO TYM RYKU Z NIEBA PTAKI SIE WYSTRASZYLY I UCIEKALY A W INNYCH PIES AKURAT PO RYKU PA3L W NIEBO I SZCZEKAL. FAJNY TEZ BYL FILM Z KOTEM CO REAGOWAL NA TEN DZWIEK... W Polsce w kilku miastach tez bylo to slychac a kilka tygodni temu we WLOCLAWKU. Nie jest to sciema bo wielokrotnie na ten temat wypowiadali sie naukowcy i nawet ludzie z NASA i nikt tak naprawde nie wie co to jest. NIKT! Podwazyli tylko klamliwe tezy ze te wycie z nieba ma zwiazek z pltami tektonicznymi ziemii. Ten odglos jest wyrazny z wysokich czesci atmosfery. Kraza rozne hipotezy na ten temat ale prawdy sie raczej nie dowiemy.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Widziałem filmik który analizował te dźwięki i są podobne do tych z filmu WAR OF WORLDS Spielberga.
Mam wrażenie ,że to jakaś ściema. W Polskich mediach nic na ten temat nie ma w Światowych też mało.
Dziś nawet 12 latek z kamerą i programem może zrobić dosyć wiarygodny fake więc raczej spływa to po mnie jak po kaczce.
Około 10 lat temu sam byłem w światkiem takich dziwnych wstrząsów, w Białymstoku, ale nie towarzyszył im żaden dźwięk.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Ale i tak zdarzenie jest intrygujące nawet jeśli to bzdura.
Film na bazie niewyjaśnionego - chętnie.

ocenił(a) film na 7
TCWolf82

Te dzwieki nie sa bzdura tak samo jak twierdzenie z uporem manika ze nie ma ufo a zycie jest tylko na Ziemii... Taki tok myslenia tylko zle swiadczy o rozmowcy bo to ze sa fejki nie znaczy ze wszystko jest sciema to po1 a po2 chlopie ja nie pisalem o wstrzasach ale o silnym dzwieku z wysokich czesci atmosfery. I zrozum ze nie tylko podobny dzwiek jak z WOJNY SWIATOW wystepuje. Sa tez inne dzwieki o innej czestotliwosci. A ze w Polsce o tym nie czytales to znaczy ze nie trafiles na ten temat a bylo o tym i w necie i na tvn. Wiele stacji na swiecie o tym w tv mowilo wiec teksty ze to sciema zachowal dla siebie bo obrazasz ludzi ktorzy to slyszeli lub nagrali a akurat nie byli debilami co scieme zrobili. TAK JAK PISALEM JEST WIELE FAKTOW A ZARAZ POTEM POJAWIAJA SIE LUDZIE I ROBIA CHAMSKIE FEJKI ABY ZAISTNIEC NA YOUTUBE Z MYSLA O KASIE Z REKLAMY I SUBSKRYPCJI. Miej otwarty umysl i schowaj swoj mechanizm wyparcia bo pewnego dnia nie uwierzysz w cos prawdziwego nad twoja wlasna glowa.

ocenił(a) film na 7
TCWolf82

I nie wmawiaj mi o fejkach i bzdurach bo sa dziesiatki przypadkow w Polsce gdzie tysiace ludzi widzialo cos na niebie i nie byl to fejk bo sa nagrania nawet w lokalnej tv nie zmanipulowanej przez zydo-amerykanow. Podam ci przyklad z Poznania z roku bodajze 2006 a widzialem to i ja jak i inni a nagranie tego czegos bylo puszczone w tv jest tez w necie. Nad wielkopolskim niebem przelecial ogromny obiekt pomaranczowej barwy przypominajacy ksztaltem podkowe taka wydluzona. Mieli to na radarach na lotnisku Ławica. Widok kosmiczny oczywiscie zaraz poj*e teksty ze to byla kometa. Jasssne kometa bez sladow spalania w atmosferze bez ksztaltu komety a do tego pomaranczowa w ksztalcie podkowy a do tego obiekt wcale sie nie znizal przeecial cale niebo. Ty oczywiscie napiszesz kometa to byla lub fejk i zludzenie ale prawda jest inna. Wpisz sobie w YOUTUBE 'UFO NAD POZNANIEM' to zdanie zmienisz. A zreszta po chu*j ja ci bede pisal o czyms co jest prawda jak mi zaraz wyskoczysz ze to fejk i ze dziecko to sobie zrobilo. Jesli we wszystko tak nie wierzysz to ci porprstu gratuluje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones